HaberMatik V3.2

logo

 Bozyazı Belediyesi ilçe genelinde çalışmalarına devam ediyor

 Bozyazı Belediyesi ilçe genelinde çalışmalarına devam ediyor

Bozyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde yürütülen yol açma, yol genişletme, asfalt, alt yapı çalışmaları devam ediyor. Belirli program doğrultusunda devam eden ilçenin çeşitli noktalarında yürütülen çalışmaları Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya yakından takip ediyor.

 Gürlevik Mahallesi Çamseki mevkiinde yolu genişleterek vatandaşların daha rahat etmesi için çalışmalarına devam ediyor.

Gürlevik Mahallesi 703. Sokak drenaj kanalı çalışmasını da tamamlayan ekipler bölgede yapılması gereken çalışmalarıda tamamlayarak hizmetine devem ediyor.

İlçenin genelinde cadde ve sokaklarda yaptıkları çalışmalarla halkın takdirini de kazanmaya devam ediyor. Bozyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından devam eden çalışmalar kapsamında Sarısu Deresi yol bakım onarım çalışmasını da gerçekleştiren ekipler bakım ve tadilatlarını yaparak halkın kullanımına açmaya devem ediyor. Beyreli Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi rotmiksli yol bakım çalışmasını da tamamlayan çalışanlar çalışmalarına acili yet sırasına göre devam ediyor. Bölgede yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya,” İlçemizde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından devam eden çalışmalarımızı yerinde inceleyerek acili yet sırasına göre vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. “Bozyazı için çalışıyoruz. Programlarımız dâhilinde ilçemiz genelinde yapılması gereken çalışmalarımıza ara vermeden devem ediyoruz. Halkımızın istek ve taleplerini yerine getirmekten mutluyuz bu tür yol bakım, onarım çalışmalarımız sırasıyla devem edecek dedi.

#

SENDE YORUM YAZ