HaberMatik V3.2

logo

Bozyazı Belediyesi Çopurluda yol genişletme çalışmasına başladı

Bozyazı Belediyesi Çopurluda yol genişletme çalışmasına başladı

Bozyazı Çopurlu Mahallesinde Başkan Çetinkaya Fen İşlerine bağlı ekiplerine verdiği talimatla yol bakım, onarım, genişletme ve şarampol çalışmaları başladı.

 Bozyazı Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya’nın öncülüğünce mahallelerde yeni yolların açılmasının yanı sıra mevcut yollarda da genişletme ve onarım çalışması gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya’nın talimatıyla Çopurlu mahallesinde yapımına başlanan yolda ekipler genişletme ve onarım çalışmalarına başladı.

Bozyazı Belediyesi tarafından ilçe genelinde devam eden çalışmalarda yol modernizasyon ve yeni yol yapım çalışmalarıda tüm hızıyla sürüyor.

İlçe genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam eden Bozyazı Belediyesi yeni yolların açılmasının yanı sıra mevcut yollarda da bakım ve genişletme çalışmalarına devam ediyor.

 Vatandaşlara konforlu ulaşımın kapıları aralanacak bu çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Çopurlu halkı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya’ya Bozyazı Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine ve emeği geçen herkese yapılan hizmetten dolayı teşekkürlerini iletiyor.

 Bölgede yapılan çalışmaların tamamlanmasının ardından genişletme yapılan bölgelerde asfalt kaplama çalışmaları da gerçekleştirilecek.

#

SENDE YORUM YAZ