HaberMatik V3.2

logo

BBP Mersin Milletvekili Adayı Ali Keser: “BBP yükselişe geçecek”

BBP Mersin Milletvekili Adayı Ali Keser: “BBP yükselişe geçecek”

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Adayı Ali Keser, tabanın isteği doğrultusunda seçime kendi listeleriyle katıldıklarını belirterek, “Bu seçimde Mersin’de yükselişe geçecek parti BBP olacak” dedi.

Keser, Anamur’da yürüttüğü seçim çalışmaları kapsamında Milletvekili Adayı Mustafa Kemal Aslan ile birlikte Anamur Gündem Gazetesi’ni ziyaret etti.

Ziyarette yaptığı açıklamada, 1993’te Mersin’de BBP’nin kurucuları arasında yer aldığı ve partisinde çeşitli kademelerde görev yaptığını ifade eden Keser, “Siyasi hayatımın 20 yılı Mersin’de geçti. Genel Başkan Yardımcılığı görevim nedeniyle bir süredir Ankara’da bulunuyordum. Memleketimden milletvekili adayı oldum ve tekrar aktif olarak bölgede çalışmalar yürütüyoruz. Hemşerilerimle ve eski dostlarımla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Kendisine partisine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Keser, “Mersin kozmopolit bir şehir gibi gözükse de milli ve dini hassasiyetleri yüksek insanlardan oluşuyor. Bu durum hem partimize olan ilgiyi arttırıyor hem de seçmenle daha güçlü iletişim kurmamızı sağlıyor. Sahaya indiğimiz ilk günden bu yana bize olan ilgi artıyor. Mersin’in bütün sorunlarıyla ilgili oldum. Seçildiğim takdirde de Mersin’in, Mersin halkının sözcüsü olmaya devam edeceğim. İlimizin sorunlarının çözümü için çalışacağım” diye konuştu.

Aday arkadaşı Mustafa Kemal Aslan’dan da övgüyle bahseden Keser, “Büyük Birlik Partisi’nin Mersin teşkilatında yeni bir yapılanmaya gittik. Yeni bir heyecan oluştu ve bu heyecan ilçelere de yansıdı. Genç arkadaşımız Mustafa Kemal Aslan da adaylarımız arasında. Yoğun bir çalışma yürütüyor. Partimizi genç, dinamik, çalışkan arkadaşlarımızla daha da büyüteceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili de yorum yapan Keser, “Seçimin birinci turda bitip bitmeyeceği net değil, ancak yurt dışı oyları belirleyici olacak. Cumhur İttifakı olarak biz birinci turda alacağımızı düşünüyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options