HaberMatik V3.2

logo

Baykal Arıdeniz: “Kazanan olacağız”

Baykal Arıdeniz: “Kazanan olacağız”

CHP Bozyazı Belediye Başkan Adayı Baykal Arıdeniz, “Bozyazı’da kazandıran veya kaybettiren değil, kazanan olacağız” dedi.

Bozyazı’da basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Arıdeniz, Uğur Mumcu’ya anarak başladığı konuşmasında, “Ne yazık ki ülkemizde bir çok gazeteci, aydın faili meçhul cinayetlere kurban gitti. Gazeteci Uğur Mumcu da bunlardan birisidir. Kendisini ölüm yıldönümünde saygıyla anıyoruz” dedi.

İlçe Başkanlığı döneminde yaptıkları çalışmalardan olumlu sonuçlar aldıklarını ifade eden Arıdeniz, şunları söyledi:

“Geçtiğimiz dört buçuk yıl boyunca Bozyazı’da CHP İlçe Başkanı olarak görev yaptım. Görev sürem boyunca Gençlik Kollarımız ve Kadın Kollarımız ile birlikte sorumluluk içerisinde çalıştım. Hem siyasete yeni bir seviye getirme hem de dengeleri değiştirme adına güzel işler başardığımızı düşünüyorum. Geçtiğimiz Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçiminde aldığımız oy oranı da bunu gösteriyor. Bozyazı’nın her mahallesinde, sokağında vatandaşlarımızla bir araya geldik ve görüş alışverişinde bulunduk. Şimdi de onların karşısına CHP Bozyazı Belediye Başkan Adayı olarak çıkıyorum. Belediye başkanlığı seçimi genel seçimden farklı. Bu seçimde adaylar ön plana çıkıyor. Bu seçimde Bozyazı’da CHP kazandıran veya kaybettiren değil, kazanan parti olacak. Bu konuda halkımıza güvenerek iddialıyız.”

Seçim işbirliği konusuna da açıklık getiren Arıdeniz, “İlçe başkanlığım döneminde Bozyazı’da CHP ile İYİ Parti’nin işbirliği yapması için uğraş verdik. İlkeli bir işbirliğinden yana olduğumuzu beyan ettik. Ancak İYİ Parti Genel Merkezi’nin aldığı kararla burada da aday çıkardılar ve işbirliği olmadı” diye konuştu.

CHP Bozyazı İlçe Başkanı Sevim Binicier de Bozyazı Belediye Başkan Adayı Baykal Arıdeniz’e güvendiklerini ve inandıklarını belirterek, “Biz CHP Bozyazı örgütü olarak dört buçuk yıldır birlikte çalışıyoruz. Bu deneyimle bütün mahallelerimizi gezerek vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Sıkı çalışarak bu seçimi kazanacağımıza inanıyoruz” dedi.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ