HaberMatik V3.2

logo

Baykal Arıdeniz, ekibiyle birlikte sahada

Baykal Arıdeniz, ekibiyle birlikte sahada

CHP Bozyazı Belediye Başkan Adayı Baykal Arıdeniz, Belediye Meclisi Üye adaylarının netleşmesiyle çalışmalarını yoğunlaştırdı.

CHP BOZYAZI BELEDİYE MECLİSİ ÜYE ADAYLARI

1. NESİM TOPUKÇU 2. METİN DEĞİRMENCİ 3. MEHMET MULUK 4. HALİL BAHAR  5. SELİME AŞMAN 6. SEMA ÜNAL 7. MURAT BAL 8. ŞERİFE DOĞAN  9. VELİ KATIRAN 10. AHMET GÖK­MEN 11. FAHİR HANÇER 12. ALİ RIZA KOVANCI 13. GAMZE İNAT  KONTENJAN 1. MUSTAFA YILMAZ  KONTENAJAN 2. TÜRKAY ORAL

YEDEKLER:  1. SEZAİ ŞİMŞEK 2. HASAN KAÇAR 3. TUĞBA ORUL  4. SELAHATTİN ORAL  5. AZİZ HASDENİZ  6. İSA YAĞ 7. YILMAZ ŞEKER 8. CENNET YILDIZ

Arıdeniz, beraberinde meclis üyesi adaylarıyla birlikte hem şehirdeki mahallelerde hem de köylerde ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlerinde vatandaşlara yapacağı çalışmaları anlatan Arıdeniz, görüş ve önerileri de dinliyor.

Bozyazı’da Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalışarak ilçeyi ileriye götürecek çalışmalara imza atacaklarını dile getiren Arıdeniz, “CHP, hem Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni tekrar kazanacak hem de Bozyazı’da bir değişim olacak. Biz de Başkanımız Vahap Seçer ile uyum içerisinde çalışarak ilçemizin eksikliklerini gidereceğiz. İlçemizi kalkındıracak çalışmalara imza atacağız” dedi.

Arıdeniz, bütün mahallelerde ziyaretlerde bulunarak vatandaşların beklentilerini dinlediklerini ifade ederek, “Yapacağımız çalışmaları vatandaşlarımızın beklentileri, talepleri doğrultusunda planlayacağız. Vatandaş odaklı bir yönetim anlayışı benimseyeceğiz” diye konuştu.

BAYKAL ARIDENİZ KİMDİR?

Mersin Bozyazı Belediye Başkan adayı Baykal Arıdeniz, 29 Ağustos 1989 tarihinde Mersin/Bozyazı’da doğdu. Su ürünleri üzerine yüksek mühendislik eğitimini tamamlayan Arıdeniz, lisans ve yüksek lisans eğitimlerini Sinop’ta başarıyla tamamladı. Sinop’ta bulunduğu süre içerisinde gençlik kollarında aktif olarak görev alarak topluma hizmet etti.

Memleketine döndükten sonra iş hayatına atılan ve siyasetle ilgilenmeye devam eden Arıdeniz, sadece iş ve siyasi kimliğiyle değil aynı zamanda sporcu kimliğiyle de dikkat çekiyor. Profesyonel voleybol kariyerinde 5 yıl boyunca başarıyla mücadele eden Arıdeniz, aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) hakemlik sürecini de 9 yıl boyunca başarıyla sürdürdü.

2019 yılında olağan üstü kongrede delegelerin tercihiyle Mersin Bozyazı ilçe başkanlığına seçilen Baykal Arıdeniz, o dönemde üyelerin desteğiyle tekrar ilçe başkanlığına getirildi. Aynı zamanda spor üst kurulu yönetim kurulu üyeliği de yapan Arıdeniz, toplum ve spor alanında aktif rol almaya devam ediyor. ADD Anamur şubesi, TFFHGD Mersin şubesi ve Bozyazı Pigment Sanat Derneği üyelikleri de Arıdeniz’in sosyal sorumluluklarını gösteriyor.

Evli ve 2 çocuk babası olan Baykal Arıdeniz, hem aile yaşantısıyla hem de toplum içindeki aktif rolleriyle dikkat çekiyor. Arıdeniz, kariyerine gençlik kollarında başladığı toplumsal hizmet yolculuğunu, belediye başkanlığı adaylığı ile devam ettirme kararı aldı.

#

SENDE YORUM YAZ