HaberMatik V3.2

logo

Başkan ÖZDEMİR, “ HER DAİM ESNAFIMIZN YANINDAYIZ”

Başkan ÖZDEMİR, “ HER DAİM ESNAFIMIZN YANINDAYIZ”

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, odada yaptığı basın toplantısında esnaf ve sanatkarları kapsayan yeni kredi kampanyasının detaylarını paylaştı.

Özdemir açıklamasında, “Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimiz esnafımızın desteğiyle büyüyor ve büyüdükçe esnafımıza yeni yeni destek paketleri sunuyor” dedi.

Esnafa 7 buçuk faiz oranıyla kredi müjdesi

Sözlerine, 60 ay vadeyle yüzde 7 buçuk faiz oranıyla 100 milyar liralık bir kredi kampanyasının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandığını ifade ederek başlayan Özdemir, “Kredi üst limitlerini 350 bin TL’den 500 bin TL’ye, işyeri edindirme ve taşıt kredisi limitini 1 milyon TL’den 1,5 milyon TL’ye, unutulmaya yüz tutmuş meslek kollarında da 0 faizli kredi limitini 100 bin TL’den 300 bin TL’ye yükseltiyor, yaş sınırını da 30’dan 35’e çıkartıyoruz.” dedi.

Göreve geldikleri günden bu yana Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni borç batağından kurtararak artıya geçirdiklerini, hizmet binasını yenileyerek kullanışlı bir hale getirdiklerini, kooperatifin binlerce esnafa krediler sağlayarak destek olduğunu ifade eden Başkan Özdemir, bu hizmetlerin artarak devam edeceğini belirtti.

Özdemir’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür

Özdemir, esnafa verdiği desteklerden dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bütün emeği geçenlere teşekkür etti.

Toplantıya kooperatif yöneticileri de katılarak destek verdi.

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options