HaberMatik V3.2

logo

Başkan Özdemir, “ Esnaflarımızı düşündüğümüz için bu seçim açık olacak”

Başkan Özdemir, “ Esnaflarımızı düşündüğümüz için bu seçim açık olacak”

18 Ocakta yapılması planlanan Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Kefalet Kooperatifi seçimi için çalışmalarına esnaf gezilerine toplu  birlik dayanışma kahvaltılarına ara vermeden devam eden Kooperatif başkanı Ahmet Özdemir bugünde ,  Atatürk Bulvarı Saçkan çevresindeki esnaflarla kahvaltıda bir araya geldi.

 Cadde üzerinde  bir esnafın daveti üzerine kahvaltılı bir basın toplantısı gerçekleştiren Özdemir,” 18 Ocakta yapılacak olan seçimin vatandaşlar akşama kadar niye beklesin orda. Bin 500 kişi katılım sağlayacak esnafımızı düşündüğümüz için seçim Açık olacak 1,5 saatte bitecek. Demokrasi burada da işiyor. Özdemir sözlerinin devamında, “Seçimde el kaldırarak açık oylama ile yapılacağının altını çizerek bugün burada verdiğimiz kahvaltımızı esnafımızın talebi üzerine ben karşılıyorum önceki günlerde verilen bu şekilde esnaf kahvaltılarımızı yönetimde bulun arkadaşlarımız ve esnaflarımız sağ olsun karşıladılar. Şunu açıkça belirtmek istiyorum Odamızın Kuruş parası dahi bu organizasyonda asla harcanmıyor. Birlik ve beraberlik içinde bu kahvaltıları düzenliyoruz ”Dedi.

Oda Yönetim Kurulu üyeleri ve esnaf çevresinin de katıldığı kahvaltıda, bayan esnafın desteği gözlemlenirken Seçim öncesinde delegenin seçimin nasıl yapılması konusundaki önerilerini de dikkate alacaklarını kaydeden Özdemir, Bin 500 kişinin katılım sağlayacağı seçimde kendilerinin isteklerinin seçimin açık olması yönünde olduğunu bir kez daha  belirtti. Ancak   delege kapalı derse kapalı da yapabileceklerinin altını çizdi. Özdemir,  Seçimi neden açık istiyoruz, “ Seçim açık olacak ve 1.5 saatte bitecek. Vatandaşlarımız gün boyu niçin işini gücünü iptal etsin. Demokrasi burada ’da işleyecek. Bizim tarafımız seçimin açık olması açık fazla olursa açık olacak, kapalı fazla olursa kapalı olacak.” Dedi.  Programın sonunda Özdemir ve beraberindekiler, el kaldırarak ‘Bu seçim açık olacak.’ Sloganı attılar.

#

SENDE YORUM YAZ