HaberMatik V3.2

logo

Başkan Çetinkaya’dan Milli Sporcu Serdar Aysan’a destek sözü

Başkan Çetinkaya’dan Milli Sporcu Serdar Aysan’a destek sözü

Vücut Geliştirme Sporunda, 3 Türkiye Şampiyonluğu ve 2 dünya derecesi olan Milli Sporcu Serdar Aysan beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Gedik ile birlikte Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti.

Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonu Mersinli Milli Sporcu Serdar Aysan’ı makamında ağırlayan Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, milli sporcuya destek sözü verdi.

Bozyazı’dan bir Milli Sporcunun çıkmasının gurur verici olduğunu ifade eden Başkan Çetinkaya, “İspanya’nın Barcelona kentinde yapılacak olan Dünya Şampiyonasında Aysan’ın bayrağımızı gururla dalgalandıracağına inanıyorum. Büyük başarılar elde edeceğinden ve göğsümüzü bir kez daha kabartacağından eminiz. Kendisinin maddi ve manevi her zaman yanında olup destekleyeceğiz”Dedi.

Aysan, 5-11 2022 Kasım tarihleri arasında İspanya’nın Barcelona kentinde IFBB (Uluslararası Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu) tarafından düzenlenecek olan Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edeceğini, hedefinin ise Dünya Şampiyonu olarak ülkesine ve memleketine dönmek olduğunu söyledi. Aysan, “Clasicc bodybuilding açık siklet kategorisinde ülkemi temsil edeceğim. Kategorimde 3 Türkiye şampiyonluğum, 2 dünya derecem var. Bu yılki Dünya Şampiyonasında hedefim bayrağımızı dalgalandırarak ülkeme, memleketime Dünya Şampiyonu olarak dönmek. Onun için de sıkı bir şekilde hazırlanıyorum” dedi.

Milli Sporcu Aysan, Başkan Çetinkaya tarafından kendisine verilecek olan desteğin çok önemli olduğunu, bu nedenle kendisine teşekkür ettiğini belirtti. Yapılan karşılıklı sohbetin ardından Başkan Çetinkaya, Aysan’a günün anısına çini plaket takdim etti.

#

SENDE YORUM YAZ