HaberMatik V3.2

logo

Başkan Çetinkaya Oğlu Deniz’i görkemli bir düğünle evlendirdi

Başkan Çetinkaya Oğlu Deniz’i görkemli bir düğünle evlendirdi

 

Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, Avukat Oğlu Deniz Çetinkaya ile müstakbel gelini Dr. Ümmü Reyhan Toklu’nun nikâhını geçtiğimiz aylarda sade bir törenle kıymıştı.

Mustafa Çetinkaya, Oğlu Deniz Çetinkaya’yı Bozyazı Öğretmenevinde düğün yaptı. Yoğun bir katılımın olduğu düğünde Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya misafirleriyle gece boyunca yakından ilgilendi.

Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir, Anamur  Belediye  Başkanı  Hidayet  Kılınç Aydıncık  Belediye Başkanı Ferat Aktan, Erdemli  Muharem Tollu, Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, Anamur Cumhuriyet Başsavcısı Meriç Dede,Bozyazı İlçe Emniyet Müdürü Cevdet Sökmen, Anamur, Bozyazı  ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri,Siyasi  Parti ve Sivil Toplum  Kuruluşlarının  Temsilcileri, Çetinkaya ve  Toklu Ailelerinin  akrabaları ve çok sayıda  davetlinin   katıldığı  muhteşem bir düğünle evlendirdi.

Belediye  Başkanı  Mustafa  Çetinkaya, düğünün  ardından  sosyal medya hesabından  yaptığı  paylaşımda, “Düğünümüze katılan ve bizleri onurlandıran, uzaktan ve yakından gelen Siyasi  Parti ve Sivil Toplum  Kuruluşlarının  Temsilcilerine  akrabalarımıza, aile büyüklerimize, arkadaşlarımıza ve tüm konuklarımıza, düğün törenimize çeşitli sebeplerden dolayı katılamayıp telefon ve mesajlarla kutlayan tüm dost ve tanıdıklarımıza, katılan tüm sevdiklerimize bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum ”Dedi.

#

SENDE YORUM YAZ