HaberMatik V3.2

logo

Başkan Çetinkaya, “ İhale yapıldı çalışmalar başladı”

Başkan Çetinkaya, “ İhale yapıldı çalışmalar başladı”

Bozyazı Belediyesine bağlı Tekmen Mahallesi Sarıgöl deresinde yaklaşık 2 milyon TL maliyetle tamamlanacak olan proje ihalesi yapıldı çalışma başladı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapılar Genel Müdürlüğü tarafından Sarıgöl Deniz çıkışı ve mendirek ihalesi yapılarak ihaleyi alan firmanın 45 gün içerisinde tamamlanacağı bildirildi.

 Konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, “ Bozyazı Belediyemiz tarafından Tekmen Mahallesi Sarıgöl deresinde geçtiğimiz yıl Ağustos ayında ters akıntı nedeniyle denizle bağlantı bölümünün kapalı olması nedeniyle meydana gelen balık ölümlerinin ardından tarafımızca başlatılan çalışmalar sonuçlandı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapılar Genel Müdürlüğü tarafından Sarıgöl Deniz çıkışı ve mendirek ihalesi yapıldı. İhaleyi kazanan firma çalışmalarına başladı ”dedi. Başkan Çetinkaya, “Yaklaşık 2 milyon TL. Maliyetle tamamlanacak olan proje 45 gün içerisinde ilçemize kazandırılacaktır. Yatırımın gerçekleştirilmesinde emekleri büyük olan eski Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Lütfü Elvan’a, AK Parti ve MHP Milletvekillerimize sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ