HaberMatik V3.2

logo

Başkan Çetinkaya çalışıyor Halk takdir ediyor

Başkan Çetinkaya çalışıyor Halk takdir ediyor

Bozyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol Yapım Ekipleri tarafından devam eden çalışmaların ardı arkası kesilmiyor.

Fen İşleri Ekiplerinin Cadde Sokak ve mahallelerdeki yaptıkları çalışmaları titizlikle takip eden Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya yerinde incelemeler yaparak ihtiyaç duyulan her bölgeye ekipleri anında seferber ederek tahrip olan cadde ve sokakların iyileştirmesini yaptırıp hizmete açıyor.

Konu ile ilgili yaptığımız araştırmada Gözce Mahallesi Gökmenler mevkiinde Şeftali Camisi ve Mescid-i Aksa Camisi arasında Tekeli Mahallesi Menderes Caddesi, Tekeli Mahallesi Avakado Sokakta, Tekeli Mahallesi Akdam Küme Evleri Sokakta, Doğancılar Mahallesi Sarıağaç Sokakta, Tekmen Hüseyin Kılıç sokakta, Tekmen ve Tekeli Mahallelerinde yol yapım, bakım ,onarım çalışmaları, asfalt öncesi zemin  sıkıştırma  sıkıştırma çalışmalarına Başkan Çetinkaya’nın talimatıyla Ulaşımı rahatlatmak için çalışma yapan ekipler eskisinden daha konforlu hale getirmek için hız verdi.

Bozyazı Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğünün bölgesinde yaptığı bu çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alan Belediye Başkanı Çetinkaya, “Bozyazı Belediyesi olarak ihtiyaç duyulan mahalle sokak cadde gibi yerlerimizin yol genişletme alt yapıyı iyileştirme asfalt öncesi zemin sıkıştırma çalışmalarına hız verdik. Bozyazı ve civarında bulunan halkımızın daha güzel bir yaşam sürebilmesi için Bozyazı Belediyesi olarak aralıksız çalışmalarımız devam ediyor.  Ekiplerimiz Cadde ve sokaklarda onarımı yapımı ve asfalt öncesi hazırlık çalışmalarımız aralıksız devam edecektir. Belediye olarak çalışmalarımız Halkımızın her mevsim güvenli ve rahatça yürüyebilmesi ve hak ettiği rahata kavuşabilmesi içindir.

Söz Verdiğimiz Gibi Bozyazı İçin Çalışıyoruz ”Dedi.  Bozyazı ve bölge halkı ile yaptığımız görüşmelerde vatandaşlardan aldığımız bilgide ise, “ Bölgemizde yapılan alt yapı, üst yapı, cadde, sokak ve mahallerde yapılan tüm çalışmalardan dolayı başta Bozyazı Belediye Başkanımız Mustafa Çetinkaya’ya Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederiz diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options