HaberMatik V3.2

logo

AY&FA İnşaat’tan her bütçeye uygun fırsatlar

AY&FA İnşaat’tan her bütçeye uygun fırsatlar

Anamur’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren AY&FA İnşaat, yeni projelerini hayata geçiriyor. İş insanları Yasin Aydın ve Yücel H. Fazlıoğlu tarafından yönetilen AY&FA İnşaat, sektörün yeniden hareketlenmeye başlamasıyla kolları sıvayarak, kaliteden ödün vermeden müşterilerinin isteği doğrultusunda daireler üreterek uygun ödeme koşullarıyla müşterilerine sunuyor.

AY&FA İnşaat sahiplerinden Yasin Aydın, sektörde projeleri zamanında teslim etmenin büyük önem taşıdığını belirterek, “Önce insan diyor ve projelerimizi bu vizyon üzerine kurguluyoruz. Müşterilerimize güvenli bir yaşam, huzurlu bir çevre, konforlu bir yuva sağlamak öncelikli hedefimiz. Yüksek kaliteli malzeme, tüm detaylarına kadar düşünülmüş sosyal alanlar, çevreci bir anlayışla tasarladığımız peyzaj alanlarını vazgeçilmez çizgimiz olarak belirledik. İnsan sağlığına ve huzuruna verdiğimiz önem doğrultusunda balkonlu ve bahçeli alanları da ön planda tuttuk” dedi.

İnşaat maliyetlerinin artmasına rağmen kaliteden ödün vermeden üretim yaptıklarını ifade eden Aydın, “Kaliteli inşaat malzemeleri ve birinci sınıf işçilikle üretim yapıyoruz. Müşterilerimizin isteklerini de yerine getirerek onların memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Dairelerimizi doğalgaza uyumlu tam donanımlı olarak inşa ediyoruz” diye konuştu.

AY&FA İnşaat sahiplerinden Yücel H. Fazlıoğlu ise Pandemi sonrası artan enflasyonla birlikte inşaat maliyetlerinin arttığını, konut fiyatlarının da yükselişe geçtiğini belirterek, “İçinde bulunduğumuz aylarda sektör hareketleniyor. Biz de bu doğrultuda müşterilerimize çeşitli seçenekler sunarak konut almak isteyenlere kolaylık sağlıyoruz” dedi.

Projeleri gerçekleştirirken kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun daireler yaptıklarını ifade eden Fazlıoğlu, “Müşterilerimizin isteğine göre ödeme koşulları sunuyoruz. Faizsiz ödeme, araç takası, ev takası gibi seçeneklerle daire sahibi olma imkanı getirdik. Bu seçeneklerle daire almak isteyen vatandaşlarımızı uygun koşullarla ev sahibi yapıyoruz” diye konuştu.

Fazlıoğlu, Bahçelievler mahallesi 1201.sokak No:7 ve Güzelyurt mahallesi 19 Mayıs caddesi 1405.sokak No:34’te inşaat projelerinin devam ettiğini ifade ederek, isteyen vatandaşların yerinde inceleyebileceğini kaydetti.

#

SENDE YORUM YAZ