HaberMatik V3.2

logo

Ay-Te Life Güzellik Merkezi açıldı

Ay-Te Life Güzellik Merkezi açıldı

Ay-Te Life Güzellik Merkezi törenle açıldı.

Saray Mahallesi 203. Sokaktaki işyerinin açılışına İYİ Parti Mersin Milletvekili Adayı Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

İYİ Parti Mersin Milletvekili Adayı Burhanettin Kocamaz, açılışta yaptığı konuşmada, “İşletme sahibi arkadaşlarımıza bol ve bereketli kazançlar diliyorum. Tabii, bol kazanç için de önce ekonominin düzelmesi lazım. İnşallah 14 Mayıs’tan sonra ekonomi düzelir ve verdikleri emeklerin karşılığını alırlar” dedi.

Emekli İmam Mehmet Gümüş’ün yaptığı duanın ardından kurdele kesilerek iş yerinin açılışı yapıldı.

İşletme sahipleri Uzman Estetisyen Tezcan Geçgel ve Ayşegül Gündoğmuş ile eşi Kamil Gündoğmuş katılımları dolayısıyla konuklara teşekkür ederek, hizmetler hakkında bilgi verdiler.

İYİ Parti Mersin Milletvekili Adayı Mehmet Türe de açılışı yapılan işyerine ziyarette bulunarak iyi dileklerini iletti.

Ay-Tel Life Güzellik Merkezi’nde şu hizmetler veriliyor:

Bay-bayan lazer epilasyon, iğne epilasyon, bölgesel kararma tedavisi, tırnak mantarı tedavisi, cilt tedavisi, yaşlılık leke tedavisi, dövme silme, karbon peeling, hydrafacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, medical cilt bakımı, dermapen, kalıcı makyaj, microblading (kıl tekniği), pudralama, eyeliner – dipliner, dudak renklendirme, kaş silme – kaş vitamin, ipek kirpik – kirpik lifting, saç vitamin – kirpik vitamin, protez tırnak – jel tırnak, kalıcı oje, altın oran kaş tasarım, medical el ayak bakımı, kaş alma.

#

SENDE YORUM YAZ