HaberMatik V3.2

logo

Ay Mobilya yeni yüzüyle hizmette

Ay Mobilya yeni yüzüyle hizmette

Ay Mobilya, Anamur Sanayi Sitesi’ndeki yeni üretim tesisinde müşterilerine bol seçenekli mobilya çeşitleri ve dekorasyon hizmeti veriyor.

Ay Mobilya üretim tesisi işletmecisi Ahmet Yılmaz, Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, “Yeni işyerimizde hem seçenekleri çoğalttık hem de çağdaş standartlarda üretim yapmaya başladık. Mutfak dolabı, kapı, gardırop, genç odası, laminant parke, ahşap pergola, basamak, tırabzan üretimi yapıyor ve itina ile montajını yapıyoruz. Üretimimizi çağdaş standartlarda yapıyoruz ve müşterilerimizin isteğine göre modern tasarımlar kullanıyoruz” dedi. 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahip olduklarını ifade eden Yılmaz, “Müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalması bizim için çok önemli. Bu nedenle çağdaş üretim teknikleri ve modelleri ile müşterilerimize geniş seçenekler sunuyoruz. Onların istekleri doğrultusunda üretim yapıyoruz. Donanımımızı da bu üretime uygun hale getirdik” diye konuştu.

Anamur Sanayi Sitesi’ndeki yeni üretim tesisinin daha geniş olduğunu ve bunun da üretimi hızlandırdığını vurgulayan Yılmaz, “Biz Anamur halkına mobilyacılıktaki yeni trendleri sunma hedefiyle yola çıktık. Bunu başarabilmek için de tesisimizi genişlettik, seçenekleri çoğalttık. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yaparak insanların değişen taleplerine cevap verebilecek potansiyele ulaştık. Yeni yüzümüz ve yenilikçi hizmet anlayışımızla bize gösterilen ilgiden memnunuz. Gelişimimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

#

SENDE YORUM YAZ