HaberMatik V3.2

logo

Uzay Ünlüselek Adana da Anamur’u temsil etti

Uzay Ünlüselek Adana da Anamur’u temsil etti

Çukurova Otelciler ve İşletmeciler Birliğinin (ÇUKTOP) yönetim kurulu toplantısı Adana’da Tayyar Zaimoğlu başkanlığında park zirvede yapıldı.

Tayyar Zaimoğlu’nun ev sahipliğini yaptığı toplantıda gündem maddeleri ve toplantıya katılan yönetim kurulu üyeleri gündemle ilgili görüşlerini açıkladı.

Sheraton GRAND Adana genel müdürü Can Akşit,  yapımı devam eden yeni havaalanıyla ilgili yapmış olduğu incelemeleri ve havalimanın durumuyla ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Toplantıda, yürürlüğe girecek olan otel vergisi ve oranı hakkında bilgi verildi.

Toplantıya,ÇUKTOB yönetim kurulu başkanı Tayyar Zaimoğlu, ÇUKTOB Başkan Yardımcıları

Ali Doğan(,Olbios MArina Resort İşletme Sahibi),Levent Özveren (Mavi Sürmeli Otel işletme sahibi), ÇUKTOB Geçmiş DÖnem Başkanı Can Akşit-(Sheraton Grand Adana Genel Müdürü),

ÇUKTOB geçmiş Dönem başkanı Murat Demir (Altınorfoz Otel işletme sahibi),Abdurrahman Toprak (Adana ve Mersin Hiltonsa Genel müdürü),Nadir Vurankaya(Riva Reşatbey Otel İşletme sahibi),Göksel Çat (Mersin Divan Otel sahibi),Hilmi Burak Seçkin (Kilikya Otel işletme sahibi) ve Anamur’dan Ünlüselek İşletme sahibi  M.Uzay Ünlüselek-Ünlüselek  katılarak   görüş alışverişinde  bulundular.

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options