HaberMatik V3.2

logo

Aslan: ‘Baraj sorunumuz yok’

Aslan: ‘Baraj sorunumuz yok’

Büyük Birlik Partisi (BBP) Mersin Milletvekili Adayı Mustafa Kemal Aslan, yeni seçim kanununa göre ittifak içerisinde seçime giren partilerin toplam oyunun yüzde7’yi aşması halinde ülke barajının geçilmiş olacağını belirterek, “Lütfen algı operasyonlarına ve manipülasyonlara asla gelmeyin. İttifak İçerisinde olan Büyük Birlik Partimizin baraj problemi yoktur. Milletvekili genel seçimlerinde Büyük Birlik Partisi’ne vereceğiniz hiç bir oy boşa gitmeyecek” dedi.

Seçim çalışmalarını il genelinde ve Anamur’da sürdüren Aslan, Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Şehit liderimiz Muhsin Başkan, ‘İnandım inandımsa yaparım bedelim neyse katlanırım’ demiştir. Bize düşen Muhsin Başkanımızın hayali Büyük Birliği kurmaktır. Mersinimizin ve Anamur’umuzun öz evladı ve Milletvekili Adayı olarak çıkmış olduğum yolda partili, partisiz tüm kardeşlerimden ve büyüklerimden destek bekliyorum. Büyük Birlik Partisine ve şahsıma verecekleri her oyun son derece kıymetli ve önemli olduğunu belirtmek istiyorum. Gelecek yıllarda siz değerli hemşerilerime, Mersin ve Anamur’umuza hizmet etme yolunda Muhsin’ce duruş sergileyerek arkama bakmadan, sağıma, soluma bakmadan daima ileri ve başarı odaklı inandığım yolda emin adımlarla yürümeye kararlı genç bir kardeşleri olarak yanımda olacaklarına inanıyorum.”

Sahada kendilerine yoğun ilgi gösterildiğini ifade eden Aslan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı tek tek ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunuyoruz. Gösterilen ilgiden memnunuz. Büyük Birlik Partimizin İttifak içerisinde baraj problemi olmadığı bir dönemde bölgemizde ve ülkemizde müthiş bir dip dalgası var. Sessiz ve derinden gelen bu dip dalgası Alperen’leri meclise uğurlayacak ve Şehit Liderimize vefa olacak inşallah. Tüm Anamurlu, Bozyazılı hemşerilerime, parti ayrımı gözetmeksizin değerli büyüklerime, kıymetli kardeşlerime, gerek telefonları gerek mesajları ile üyelik başvuru talepleri, ev ve aile toplantıları talepleri ile yanımızda olduğunu belirten tüm herkese samimi desteklerinden dolayı teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunuyorum. Bölgemizin sesi olacağız.”

Sözlerinin sonunda vatandaşlara seslenen Aslan, şunları söyledi:

“Sizlerin İçinden bir evladınız olarak bu memleket için, geleceğimiz için sizlere hizmet edebilme adına başlangıç olarak adım attığım milletvekilliği adaylığımda siz değerli büyüklerimden ve kardeşlerimden BÜYÜK BİRLİK PARTİ’mize ve şahsıma desteklerinizi bekliyorum. Gün Anadolu’nun yiğit evladı vatan millet sevdalısı şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’na ahde vefa ve Alperen’lere sahip çıkma günüdür. Gün Büyük Birlikte Buluşmanın Tam Vaktidir.”

#

SENDE YORUM YAZ