HaberMatik V3.2

logo

ASİL GAYRİMENKUL HİZMETE AÇILDI

ASİL GAYRİMENKUL  HİZMETE  AÇILDI

Anamur’da gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirecek olan Asil Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Ofisi Tapu Eski Memuru Süleyman Solak’ın ev sahipliği yaptığı, Hüseyin Yavuz ve Adnan Ünal’ın yatırım ortaklığını yürüteceği Asil Gayrimenkul ’ün açılış duasını Anamur İlçe Müftüsü Mehmet Fidan yaptı.

KAYMAKAM BOZDEMİR; “ SOLAK TECRÜBELİ BİR KAMU GÖREVLİSİ”

 Yapılan duanın ardından işyerinin kurdelesini Anamur Kaymakamı, Bilal Bozdemir ve beraberindekiler birlikte kesti. Kaymakamı Bilal Bozdemir, açılışta yaptığı konuşmada, “  İlçemizin istihdamı için bu tür iş yerlerinin daha çok açılması gerektiğinin altını çizerek Süleyman Solak’ın tecrübeli bir kamu görevlisi olduğunu, işyerinin hayırlı olmasını ve bol kazançlar temenni etti. Gayrimenkulü ziyareti sırasında Anamur D-400 karayolunun güney kesimindeki yol kenarlarının imara açılması için çalışmaların başlatıldığını da sözlerine ekledi.

SOLAK; “VİZYON VE MİSYONUMUZA HEDEFLER KOYDUK”

Asil Gayrimenkul Sahibi Süleyman Solakta, yatırımcı ortaklarımız Hüseyin Yavuz ve Adnan Ünal ile birlikte yola çıktıklarını belirterek 2024 yılında ciddi yatırımlara imza atmayı planladıklarını söyledi.

Kurumsal bir firma yolunda vizyon ve misyonumuzla hedefler koyduk” Anamur’umuzda gayrimenkul piyasasındaki kaliteyi yakalamasını, gayrimenkul alım ve satımında ‘şeffaf danışmanlık’ sloganımız ile kimsenin tereddüt yaşamadan huzur içerisinde, aracı ve satıcı taraftaki kişiden emin, güvenilir bir alım-satım işlemi yapmalarını sağlamak ana hedefimizdir. Bu işyeri Anamur için önemli bir kazanım ve hemşerilerimize de güzel hizmetler sunacaktır. Solak;  “Bu yörede bir ilk. Bir firmanın içerisinde, Harita mühendisimiz, makine mühendisimiz, derleme uzmanımız, mimarımız, Hukuk danışmanımız ile birlikte hizmet vereceğiz. Bize gelen vatandaşımızın arsa,  bina, ve hukuksal ne sorunu varsa burada çözüme kavuşacak. Bizde tapu ve kadastro olarak vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda dışarıdan gelen yatırımcılarımıza, iyi bir danışmanlık yolunda hedeflerimizi koyduk. Allah izin verirse 2024 yılında hedefimiz burada sıfırdan bir bina oluşturmak ve onu yurt dışına pazarlamak.” Dedi.

YAVUZ; “ANAMUR YERLİ VE YABANCI YATIRIMCILAR İÇİN CAZİP BİR YER”

Anamur’da sahil kesiminin imara açılmaya başladığını kaydeden İş İnsanı Hüseyin Yavuz; “Anamur’un yerli ve yabancı yatırımcılar için cazip bir yer olacağını düşünüyorum. İlk yatırım yapanlar daha farklı bir konumda. Ayrıca turfanda sebze ve meyve üretimi için önemli bir üretim yeri olduğu için tarımsal yatırımlara da müsaittir.” Dedi.  Kaymakam Bilal Bozdemir’in Anamur’un geleceği ile ilgili ortaya koyduğu vizyonun umut verici olduğunu belirterek Bozdemir’e teşekkür etti.  Anamur’un yamaç paraşüt sporu içinde önemli bir cazibe merkezi olduğunun altını çizen Yavuz, Süleyman Solak’ı hem bu denli ciddi bir işyeri açmasından dolayı hem de yürüttüğü yamaç paraşütü faaliyetleri için tebrik etti.

ÜNAL; “ANAMUR BÜYÜK GELİŞME KAYDEDEN BİR ŞEHİR”

Anamur bölgesinin birçok yerini gezdiğini kaydeden İş İnsanı Adnan Ünal da “Anamur’u araştırdık. Gerek tarihi ve turistik yerlerini, tarımını ve turizmle yapılacak şeyleri inceledik. Çok bakir bir yer. Tarımda çok büyük gelişmeler kaydediyor. Ama daha yapılacak birçok şey olduğuna inanıyorum.” Dedi.

 Konuşmaların ardından ofisi gezen katılımcılar, Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir, Stajyer Kaymakam Mustafa Gövercin, Belediye Başkan Yardımcıları Türkan Kasapoğlu Mehmet Tuğrul, AK Parti İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük, CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Özkan Poçulu, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir, Şoförler odası başkanı Batuhan Çıtırkı ve misafirlere ikramlarda bulunuldu.

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options