HaberMatik V3.2

logo

Asil Gayrimenkul ’de Deprem bölgesinde yaraları bir nebze olsun sarmaya çalıştı

Asil Gayrimenkul ’de Deprem bölgesinde yaraları bir nebze olsun sarmaya çalıştı

Anamur Asil Gayrimenkul Emlak Danışmanlık Şirketi de Danışmanlık sahibi Süleyman Solak’ın öncülüğünde 4 gün boyunca deprem bölgesindeydi.

Türkiye, Kahraman Maraş Pazarcık ve Elbistan İlçelerinin merkezi olduğu 10 ilimizde 13,5 milyon insanımızı vuran 7.7 ve 7.6   şiddetindeki asrın felaketinin yaralarını top yekün  sarmaya çalışıyor. Anamur da bu olayda ilk bölgeye hareket edenlerden  Anamur Kaymakamlığı Vefa Grubu ve Anamur Belediyesi Başta olmak üzere  yardımlar devam ederken, Anamur Asil Gayrimenkul Emlak Danışmanlık Şirketi de Danışmanlık sahibi Süleyman Solak’ın öncülüğünde 4 gün boyunca deprem bölgesinde yaraları sarmaya çalıştı.

Ekip teknik elemanları ve ekipmanlarının yanında oluşturdukları bir tır yardım malzemesini deprem bölgesine ulaştıran Asil Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Osmaniye, Kahraman Maraş, Pazarcık, Gölbaşı, Şambayat, Adıyaman Şamsat, Kahta da yardım dağıttı.

İşletme Sahibi Süleyman Solak, deprem bölgesinde insanların durumunu kendi anlatımları ile kamuoyuna aktarmaya çalıştı. Bilal Çapun ve Ferhat Erol ile  4 gün boyunca bölgedeki depremzedelerin çıkarılması için çalışan kurtarma ekibine de lojistik destek verdi.

ASİL GAYRİMENKUL BURA’DADA DEPREMZEDELERE DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR.

Asil Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Hizmetleri sahibi Süleyman Solak ve ekibi,  şirket olarak Anamur’da da depremzedeler için mücadelelerini sürdürmeye devam ediyor.Deprem bölgesinden Anamur’a  gelen depremzede aileler için ev bularak yerleştirmeye çalıştıklarını kaydeden Solak, iki günde, Ormancıkta 13,Çarıklarda 6, İskele Mahallesinde 14, Sultan Aladdin de 10, Bozdoğanda 8,Yalıevlerinde 4 ve Ören Mahallesinde 6 olmak üzere toplamda 61 vatandaşımızı Anamur’a yerleştirdik bu organizasyonlarında depremzedelere evlerini açan tüm vatandaşlarımıza  teşekkür ederiz. Bölgemize gelen vatandaşlarımıza elimizden geldiğince yardımlarımız devam etmekte  bu süreçte herkesten Allah razı olsun dedi.

#

SENDE YORUM YAZ