HaberMatik V3.2

logo

  ANTSO Oda Başkan Adayı Oğuzdan Gazetemize ziyaret

  ANTSO Oda Başkan Adayı Oğuzdan Gazetemize ziyaret

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ertuğrul Oğuz, kahvaltılı basın toplantısıyla gerçekleştirdiği ANTSO başkan adaylığı açıklamasının ardından sahaya inerek çalışmalarına hızla başlayıp Sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Siyasi Parti temsilcileri, Esnaflar, Kurum, Kuruluş, Dernekler, ve Anamur yerel basın temsilcileri ziyaretleri kapsamında Anamur Gündem Gazetesi www.anamurgundem.com.tr  imtiyaz sahibi Muharrem Garip’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ertuğrul Oğuz’un ziyaretinde Meslek grubu adayları Kaan Ceren,  Abit Eski, Hakan Temel, Garip’i  iş yerinde ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgiler verip, fikir alışverişinde bulundular. Ziyarette konuşan Aday Oğuz, “Basının önemine değinerek, Anamur’da hizmet veren Anamur Gündem Gazetesinin hem görsel gazete olarak hem’de sosyal medya üzerinde  www.anamurgundem.com.tr adresinde bizlere gerçekleştirdiğimiz ve üzerinde çalıştığımız projelerde hep destek oldu. Yaptığımız hizmetleri kamuoyuna duyurma görevini en güzel şekilde icra etti. Memnuniyetimizi ve teşekkürümüzü belirtiyorum ”Dedi.  Ve ayrıca Anamur’da bu sektörde hizmet veren Tüm basın temsilcilerimize çok teşekkür ediyorum, yeni dönemde de bizlere desteklerini talep ediyoruz.” dedi.

Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Anamur Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Muharrem Garip, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ertuğrul Oğuz’a ve beraberindeki ekibine teşekkürlerini ileterek, çalışmalarında başarılar diledi. Gündeme ilişkin yapılan kısa sohbetin ardından ziyaret son buldu.

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options