HaberMatik V3.2

logo

ANTSO Başkanı Tuna, gazetecileri ağırladı

ANTSO Başkanı Tuna, gazetecileri ağırladı

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Tuna, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Anamur’daki gazetecilerle yemekte bir araya geldi.

Ünlüselek otelde gerçekleşen programda bir konuşma yapan Tuna, şunları söyledi:

“Davetimize icabet ettiğiniz ve böyle özel bir günde bizlerle bir araya geldiğiniz için teşekkür ediyorum. İş yoğunluğumuzdan dolayı sizlerle daha sık bir araya gelemiyoruz ama bu gün burada bir arada olmak hem sizlerle birlikte bir akşam yemeği yemek hem de sohbet etmek istedik. Katılımınız için tekrar teşekkür eder, gününüzü tebrik ediyorum.”

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler ise, “Ticaret ve Sanayi Odalarının en önemli Sivil Toplum Kuruluşu olduğunu, böylesi önemli bir Sivil Toplum Kuruluşunun yönetiminde sizler gibi genç, çalışkan dinamit arkadaşlarımızı görmek bizleri gururlandırıyor. Anamur ve Bozyazı için güzel çalışmalara imzalar atıyorsunuz. Sizleri kutluyoruz. Bu özel günümüzde bizlere zaman ayırarak bizleri konuk ettiğiniz için arkadaşlarım ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Ayrıca basına önem veren çalışmalarınız ve katkılarınız için de ayrıca teşekkür etmek istiyorum ” dedi.

Başkan Tuna, yemekte Anamur ve Bozyazı ile ilgili yaptıkları çalışmalara hakkında bilgiler vererek, “Bu şehir hepimizin, bu şehrin Tarımda, Ticarette, Sanayide, Turizmde gelişmesi için üzerimize düşen her türlü sorumluluğu almaya çalışıyoruz. Bundan sonra da devam edeceğiz” diye konuştu.

Ünlüselek Otel İşletmecisi İş İnsanı Uzay Ünlüselek’in de Gazetecilere çiçek takdim ederek, günlerini kutlamasının ardından Program, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

#

SENDE YORUM YAZ