HaberMatik V3.2

logo

Anamur’da Öğretmenler Günü programı

Anamur’da Öğretmenler Günü programı

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Anamur Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtı’na Çelenk Sunma Töreni yapıldı.

Çelenk Sunma Törenine Anamur Kaymakamı Bilal BOZDEMİR, Garnizon Komutanı Albay Taner TÜKEL, Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ, Cumhuriyet Başsavcısı Meriç DEDE, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas MERCAN, Kurum Amirleri, Okullar, Öğretmenler, Siyasi Parti Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Törende; Atatürk Anıtı’na İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu. Müteakiben İstiklal Marşı’nın okunması ile çelenk sunma programı sona erdi.

Çelenk sunma programının ardından Anamur Belediyesi Kültür Merkezi Şair Abdülkadir BULUT Salonunda Anamur Anadolu İmam Hatip Lisesinin hazırlamış olduğu 24 Kasım Öğretmenler Günü programı gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan program İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas MERCAN tarafından yapılan günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti.

Programda slayt gösterileri, oratoryo gösterisi, tiyatro gösterisi, müzik dinletisi ve öğretmenlere çiçek takdimi ile 24 Kasım Öğretmenler Günü programı sona erdi.

#

SENDE YORUM YAZ