HaberMatik V3.2

logo

Anamur’da, İlköğretim Haftasında Kıbrıs İlkokulu’nda   kutlama programı düzenlendi

Anamur’da, İlköğretim Haftasında Kıbrıs İlkokulu’nda   kutlama programı düzenlendi

İlköğretim Haftası kapsamında Kıbrıs İlkokulu’nda düzenlenen etkinliğe, Kaymakam Bilal Bozdemir ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu düzenlenen programa katıldı.

Okul bahçesinde düzenlenen 2022-2023 eğitim öğretim yılının açılış programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.  İlköğretim Haftası nedeni ile konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan, 2022-2023 eğitim öğretim yılının, veliler ve öğrencilerle birlikte tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi. Konuşmanın ardından, devam eden programda öğrenciler tarafından şiirler okundu, şarkılar söylendi.

Kaymakam Bozdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu ve  İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan ile birlikte ana sınıfı öğrencilerine sokak hayvanları için mama dağıttı. Öğrencilerin halk oyunu gösterilerinin sunulduğu programda, Kaymakam Bozdemir ve beraberindeki protokol üyeleri anasınıfı öğrencilerine sokak hayvanları için mama dağıttı 2022-2023 eğitim öğretim döneminin hayırlı olmasını dilediler.

#

SENDE YORUM YAZ