HaberMatik V3.2

logo

Anamur’da emlakçılara yönelik konferans düzenlendi

Anamur’da emlakçılara yönelik konferans düzenlendi

Anamur Emlak Komisyoncuları Derneği tarafından düzenlenen Emlak Sektörün Bu Günü ve Geleceği konulu konferans Belediye Meclis Salonu’nda düzenlendi.

Seminere konuşmacı olarak İstanbul Turyap Mecidiyeköy Çevre Brokeri Hasan Cephe, Anamur Emlak Komisyoncuları Derneği Yönetim Kurulu ve emlak sektöründe iş faaliyeti yapan emlakçılar katıldılar.

Anamur Emlak Komisyoncuları Derneği Başkanı Ali Ceren “Emlak Sektöründe hizmet veren emlak danışmanları üyelerimiz ve diğer emlakçı arkadaşlarımızın bilgilendirilmesi ve mesleki yönden etik kuralların uygulanması konularıyla mesleki yönden gelişimlerine katkı sağlamak için ilkini düzenlediğimiz konferans verimli oldu. Davetimizi kabul eden sayın Hasan Cephe ve emlak sektöründe faaliyet gösteren arkadaşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Konferansa konuşmacı olarak katılan TURYAP Mecidiyeköy Çevre Brokeri Hasan Cephe “Kendi ilçem Anamur’da böyle bir seminer vermek bana ayrı bir haz ve heyecan veriyor. Semineri düzenleyen Anamur Emlakçılar Derneği Başkanı Sayın Ali Ceren, Yönetim Kurulu ve katılımcı emlakçı arkadaşlara çok teşekkür ediyorum” dedi.

Konferansta gayrimenkul sektöründeki gelişmeler, yasal düzenlemeler ve piyasa değerlendirmesi yapıldı ve sorular yanıtlandı.

#

SENDE YORUM YAZ