HaberMatik V3.2

logo

ANAMUR ZİRAAT ODASI’ndan (ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI) adı altında bir kampanya

ANAMUR ZİRAAT ODASI’ndan (ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI) adı altında bir kampanya

Saygı değer üreticilerimiz, ülkemizde yaşanan deprem felaketinden dolayı  ülkemize geçmiş olsun dilek ve temennimizi Anamur-Bozyazı ziraat odası olarak dile getirirken, ülkemizin böyle bir felaketle bir daha karşılaşmamasını yüce yaradan dan niyaz ederiz 

Kıymetli kardeşlerim; Acımız büyük,  ülkemizin acısını hep birlikte paylaşmamız gerektiğine inancımız sonsuz ve tamdır. Bunun için Anamur-Bozyazı Ziraat odası olarak tüm üreticilerimiz ve halkımızla birlikte el ele vererek ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI adı altında bir kampanya başlattık. Bende varım diyen her vatandaşımızı elimizden ne gelirse gücümüz neye yeterse bu kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz. Yaş sebze ve meyve vermek isteyen arkadaşlarımız ne göndermek istiyorsa ziraat odalarımıza bilgi vererek veya telefonla arayarak komisyoncularına veya sarartma tesislerine vermek istedikleri ürünün cinsini ve kilosunu bildirsinler.  Ziraat odası olarak bizlerde toplanan ürünleri afet bölgelerine ulaştıracağız.

Sebze ve meyve nin dışında su, battaniye, çocuk bezi, kıyafet, mama ve kuru bakliyat gibi temel gıda maddelerini de  Anamur ve Bozyazı odalarımiza ulaştırmalarını önemle rica ederiz.

Anamur Sabit Hat : 0(324)8146575 

Anamur GSM         : 0(530)7871237

Anamur  GSM        : 0(539)5059839

Bozyazı Sabit Hat : 0(324)8512333

Bozyazı GSM         : 0(538)6628884

#

SENDE YORUM YAZ