HaberMatik V3.2

logo

ANAMUR TİCARET ODASIN’DAN SEÇİMLERE İLİŞKİN AÇIKLAMA

ANAMUR TİCARET ODASIN’DAN SEÇİMLERE İLİŞKİN AÇIKLAMA

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası’ndan 22 Ekim’de yapılacak seçimlere ilişkin açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Anamur Ticaret ve Sanayi Odamız Meslek Komitesi Seçimleri 22 Ekim 2022 Cumartesi günü Odamız Hizmet Binasında yapılacaktır.

Odamız Yönetim Kurulu ve Oda Meclisinde yapılan görüşme neticesinde Anamur İlçe Seçim Kurulu Başkanlığından Odamız Organ Seçimlerinin Ekim ayı içerisinde yapılması için gün talep edilmiş ve İlçe Seçim Kurulu Başkanlığımızdan gelen yazıları ile Odamız Organ Seçimlerinin 22 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılacağı bildirilmiştir.

Organ Seçim prosedürü başlamış olup, 22 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılacak olan Odamız organ seçimlerinde oy kullanacak olan Şirket veya Kooperatif temsilcisi gerçek kişilerin;

Odamız Ticaret Sicili Müdürlüğünden alacakları dilekçelerine kaşe basılmak suretiyle münferit yetkiye sahip olanlar tek başına müşterek yetkiye sahip olanlar birlikte imzalayarak en geç 21 Ekim 2022 Cuma günü saat: 17.00’ye kadar Odamıza getirerek yetki belgelerini almaları gerekmektedir. Ayrıca Şirket veya Kooperatif temsilcisi gerçek kişilerin Oy kullanabilmek için TC. kimlik nolu Kimlik belgelerini de getirmeleri gerekmektedir.

Şahıs firmaları ise TC. kimlik nolu Kimlik belgesi ile oy kullanabileceklerdir. Oy kullanma işlemi 22 Ekim 2022 Cumartesi günü Saat: 09.00’da başlayıp, Saat 17.00’ye kadar devam edecektir. Üyelerimize ilanen duyurulur.

#

SENDE YORUM YAZ