logo

ANAMUR LİSESİNDE ÖĞRETMEN ALİ DOĞAN İÇİN TÖREN YAPILDI

ANAMUR LİSESİNDE ÖĞRETMEN ALİ DOĞAN İÇİN TÖREN YAPILDI

resim026Geçtiğimiz günlerde Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde vefat eden ve memleketi Düzce’de toprağa verilen Beden Eğitimi Öğretmeni Ali Doğan için 20 yıl görev yaptığı okulu Anamur Lisesi’nde anma töreni yapıldı.

Doğan’ı anma törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Dağıstan, şube müdürleri, eğitim sendikalarının temsilcileri, Okul Müdürü Ayşe Peykan, öğretmenler, öğrenciler ve Doğan’ın dostları katıldı.

Saygı duruşu ile başlayan törende konuşan Beden Eğitimi Öğretmeni Hakkı Yurdadön, birlikte çalıştığı Ali Doğan’ın kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadığını belirterek, “Kendisi sadece iş arkadaşım değil, aynı zamanda dostumdu. Onu kimseye küsmemesi ve herkes ile iyi geçinmesi ile hatırlayacağız. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve okulumuza başsağlığı ve sabır diliyorum” diye konuştu.

Daha sonra okunan Kur’an ve Doğan için yapılan dua ile tören sona erdi. Törende, Anamur Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin büyük üzüntü yaşadıkları gözlendi.resim024resim025

#

SENDE YORUM YAZ

#

ANAMUR LİSESİNDE ÖĞRETMEN ALİ DOĞAN İÇİN TÖREN YAPILDI” için 1 yorum

  1. kubra sen : diyor ki:

    zamansız oldu gıdısınız hocam yattıgınız yer cennet olsun sızı cok severdım yenı duydum vefatınızı rabbıl aılenıze sabır versın…