HaberMatik V3.2

logo

Anamur, hafta sonu konserlerle coşacak

Anamur, hafta sonu konserlerle coşacak

Anamur Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel Uluslararası Anamur Kültür ve Muz Festivali’nin 15’incisi bu yıl 21, 22, 23 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Festivalin açılışı, 21 Temmuz Cuma günü saat 18.00’da otogardan Çavuşpınarı Parkı’na kadar yapılacak kortej yürüyüşüyle yapılacak. Yürüyüşün ardından yapılacak açılış töreninde halk oyunları gösterisi sunulacak.

Festivalin ikinci gününde ise 82 Sosyal Tesisleri bahçesindeki festival alanında Dr. Devlet Bahçeli Parkı 2. Etabı açılış töreni düzenlenecek. Halk oyunları gösterisinin ardından sanatçı Ece Mumay konser verecek.

Festivalin son gününde ise stant ziyaretleri, halk oyunları gösterileri ve plaket töreni yer alacak. Sanatçı Bilal Sonses’in konseriyle festival tamamlanacak.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, tüm Anamur halkı ve ilçede tatil yapan vatandaşları festivale davet ederek, “Bu yıl 15.’sini düzenleyeceğimiz Anamur Uluslararası Kültür ve Muz Festivali etkinlikleri kapsamında yapımını tamamladığımız Dr. Devlet Bahçeli Sahil Parkı 2. Etabı’nın da açılışını gerçekleştireceğiz. Bütün hemşehrilerimizi heyecanımıza ortak olmaya davet ediyorum” dedi.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ