HaberMatik V3.2

logo

Anamur Çözüm Kurs Merkezi Güçlü Kadrosu ile 15 Ağustos da hazır.

Anamur Çözüm Kurs Merkezi Güçlü Kadrosu ile 15 Ağustos da hazır.

Eğitimde marka olmuş çözüm kurs merkezleri 265 kurum ve çeyrek asrı aşan kendini kanıtlamış bir yapıya sahip. Öğretmen, veli, öğrenci üçlüsünde oluşturulan dialogların etkisini kendini başarı olarak göstermektedir.

“Çözüm kursta, kurs çözüm’de” parolasıyla öğrenciler güvenli bir şekilde servisle okullarından ve evlerinden alınarak kurs merkezinde öğrenciyle bağları güçlü deneyimli öğretmenler tarafından tarafından birebir ilgileniliyor.

Anamur Çözüm Kurs Merkezi olarak kadrosunda kendi branşlarında deneyimli öğretmenleri barındırarak öğrencileri başarıya odaklama onları hep aktif tutma gayreti içerisindeler ki; Anamur’da kendini kanıtlamış bir kurs merkezi olması da bundan kaynaklanıyor.

Çözüm Kurs Merkezi ayrıca İlköğretim, Ortaokul, lise, mezun ve KPSS sınavlarına hazırlıkta da öğrencilerin yanında.

Anamur Çözüm Kurs Merkezi yenilikçi eğitim anlayışıyla en yeni dokümanları araştırarak öğrencilerine sunuyoruz. Türkiye Geneli deneme sınavlarıyla, birebir rehberlik desteğiyle, yaz kurslarıyla, düzenli deneme sınavlarıyla, akşam etütleriyle, yayın desteğiyle, düzenli ödev kontrolleriyle öğrenciler çözümsüz kalmıyor.

Çözüm Kurs merkezi olarak Tecrübesiyle, Kalitesiyle ve vizyonuyla öğrencilerin moral ve motivasyonunu öne çıkararak kaçınılmaz son BAŞARI yı yakalıyor.

Çözüm Kurs merkezinin kadrosuna güvenen öğrenciler, ekibin gayretlerine kendi gayret ve çalışmalarıyla da başarıyı yakalayan tüm öğrencilerimize, çözüm kurs merkezi olarak ailemize yeni katılacak 2022-2023 Eğitim öğretim yılı öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyor.

2022-2023 erken kayıt fırsatı.

Ücretsiz servis

Bireysel Rehberlik Desteği

Akşam Etütler

Düzenli deneme sınavları

Türkiye Geneli Sınavlar

Hepsi başarıya giden yolda çözüm’de

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options