logo

Anamur Belediyespor lige hazırlanıyor

Anamur Belediyespor lige hazırlanıyor

Anamur Belediyespor Teknik Direktörü Ali Kar, kamp ve transfer ve çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ve Kulüp Başkanı Adem Şen’in şampiyonluğa oynayacak bir takım kurmak planlama yapıp kararlar aldıklarını ifade eden Kar, şu bilgileri verdi:

“Anamur Spor Teknik ekibi ve yönetim kurulu olarak pandemiden dolayı liglerin ne olacağı belli olmayınca, alt yapı oyuncularımızı ve bize katılmak isteyen gençleri çalışmalara alarak ve uzun bir çalışmadan sonra yetenekli, istekli genç oyuncularımızı A takım kadromuza dahil ettik. İnşallah programlı, istikrarlı çalışır ve üstüne koyarsalar, bu takıma uzun yıllar hizmet ederler.

 Transfer komitesine ve bize yetki verdiler. Transfer edeceğimiz oyuncularımız, izlediğimiz, izlettiğimiz ve geçtiğimiz sezon kendi liginde oynamış genç,  yetenekli oyuncuları listemize alarak araştırmalarımızı bu yönde sürdürdük. Transfer çalışmalarını titizlikle sürdürdük. İstediğimiz oyuncuları kadromuza katarak, federasyonun yapacağı açıklamalar ve bütün senaryolara karşı planlamalarımızı yaptık.

Federasyonun yaptığı açıklamalarda tarih net olmamasına rağmen, 15 şubatta lisans işlemlerinin başlayacak olması nedeniyle Mart ayında liglerin başlayabileceğini öngörüyoruz. Bu nedenle 20 Ocakta takımı toplayarak virüs testini yaptırdık. Yapılan test sonuçlarının negatif çıkması sonucu, 21 Ocakta antrenmanlarımıza başladık. Sporcularımız istekli, arzulu bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar. Anamur halkına ve seyircisine şampiyonluk sevinci yaşatma hedefiyle çalışıyoruz. Anamur Belediyespor’u bu yıl halkımızın da desteği ile hak ettiği yere çıkaracağız. Anamur halkından ve seyircimizden isteğimiz bu takıma güvensinler, desteklerini esirgemesinler. Kulübe desteğini sürdüren Belediye Başkanı Hidayet Kılınç,Kulüp Başkanı Adem Şen ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz.”

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ