HaberMatik V3.2

logo

Anamur Belediye Meclisi 16.000.000 TL’lik Gelir İçin Toplandı

Anamur Belediye Meclisi 16.000.000 TL’lik Gelir İçin Toplandı

Anamur Belediye Meclisi Olağanüstü toplandı. Tek gündem maddesi ile toplanan belediye meclisinde Anamur Belediye Bakanlığı’na 16.000.000 TL gelir elde edildi.

Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın daveti üzerine olağanüstü toplanan Anamur Belediye Meclisi tek gündem maddesini karara bağladı. Meclis üyelerine gündem maddesi ile ilgili bilgi veren Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Spor Toto Başkanlığı’ndan Anamur Belediyesi’ne 16.000.000 TL reklam geliri aktarılacağını belirtti.

Şehir Stadyumunun 1 yıllığına Anamur Belediyesi’ne devredildiğini belirten Başkan Kılınç: “ Anamur Şehir Stadyumu 1 yıllığına belediyemize devredildi. Bizde burada baştan sona bir tadilat çalışması gerçekleştireceğiz. Çevre duvarı, zemin ve alt yapı, sentetik yüzeyli atletizm pisti, skorbord, çimlendirme, aydınlatma ve sulama sistemleri ile 250 kişilik ek tribün yapacağız. 10 yıl süre ile Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Spot Toto Başkanlığımızın stadyumda reklamlarının olması şartıyla belediyemize 16.000.000 TL’lik reklam ücreti aktarılacak. Çalışmaların tamamını belediye imkanlarımızla yapacağımız için  hem şehir stadyumunu şehrimize yakışır hale getireceğiz hemde belediyemizin kasasından para harcamayacağız.” Dedi.

Yapılan oylamada, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Toto Başkanlığına ait reklamların 10 yıl süre ile şehir stadyumuna asılması karşılığında 16.000.000 TL’lik reklam gelirinin belediyeye aktarılması oy birliği ile kabul edildi.

#

SENDE YORUM YAZ