HaberMatik V3.2

logo

Anamur 14. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali Bugün  Başlıyor

Anamur 14. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali Bugün  Başlıyor

Anamur Belediyesi 14. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali 22- 24 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

Anamur Belediyesi’nin bu yıl 14.’cüsü düzenlenecek olan, Uluslararası Kültür ve Muz Festivali, 22–24 Temmuz tarihlerinde çeşitli etkinliklerle gerçekleştirilecek.

Anamur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Spor İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen sportif (Yüzme, Masa Tenisi, Satranç, Plaj Voleybolu vb) etkinliklerde derece alanlar ödülleri  müsabakalardan sonra  Belediye  Başkanı Hidayet Kılınç tarafından verildi.

22 Temmuz Cuma günü saat 18.00’de Çavuş Pınarı Parkı’nda açılışı yapılacak olan 14. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali,Belediye Sosyal Tesisleri’nde  çeşitli etkinliklerle  devam edecek.

Festivalin 2. gününde Anamur Belediyesi 82 Sosyal Tesislerinde açılan stant ziyaretleri, halk oyunları gösterilerinin ardından Ses Sanatçıları Yörükoğlu Selim Ahmet Şafak konser verecek.

Festivalin 3. günü halk dansları gösterisinin ardından, katılımcılara teşekkür belgelerinin takdimi, plaket ve ödül töreninin ardından ve sanatçı Zara sahne alacak.

Festivallerle birlikte kültürel zenginliğimizin, bizi bir arada tutan değerlerin ne kadar önemli ve çok olduğunu belirten Belediye Başkanı  Hidayet Kılınç;”  22-24 Temmuz arasında gerçekleştireceğimiz, Anamur Belediyesi 14. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali kapsamında yurt içinden ve yurt dışından konuklarımızı ağırlayacağız. Yurt içinden ve  yurtdışından gelen konuklarımızı  ilçemizin  tarihi ve  kültürel   zenginliklerini  gezdirerek, bu değerlerimizi  ön plana çıkaracağız.Anamur’umuzun tarihi ve kültürel   zenginliklerini ülkemize ve dünyaya  tanıtmak için  festivaller çok önemli. Hoşgörü ve kardeşlik çerçevesinde üç  gün boyunca farklı  etkinlikler de  festivalimize renk katacak.”diyerek  bölge halkını  festivale  davet etti.

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options