HaberMatik V3.2

logo

All Life Sigorta Brokerlik Karagöz Şube açıldı

All Life Sigorta Brokerlik Karagöz Şube açıldı

All Life Sigorta Brokerlik Karagöz Şube, Anamur’da açıldı.

Esra Çulha tarafından işletilecek All Life Sigorta Brokerlik Karagöz Şube’nin Yeşilyurt mahallesi Akdeniz Caddesi No: 66/B-12’deki işyeri törenle açıldı.

Açılış törenine ANTSO Başkanı Mehmet Tuna, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu, İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, Anamur Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyesi Durmuş Ali Çelik, esnaflar ve çok sayıda davetli katıldı.

Protokolün iyi dilekleriyle kurdele kesilerek işyerinin açılışı yapılırken işletmeci Esra Çulha, konuklarına katılımları için teşekkür etti.

Çulha, Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, Anamur’da ilk kez brokerlik hizmeti vermeye başlayacaklarını belirterek, şunları söyledi:

“5 yıllık iş tecrübemle brokerlik hizmetini Anamur’da hayata geçirmeye karar verdik. Brokerlik, en basit anlatımıyla aracılıktır. Sigorta acenteleri sigorta şirketlerinin temsilcisidir. Ama brokerler, müşterilerinin taleplerine uygun sigortayı bulurlar. Bizim çalışacağımız 32 şirketimiz var. Müşterilerimizin bizden talep edeceği sigortayı en uygun fiyata hangi şirket yaparsa o şirkete yaptıracağız. Böylece hem poliçe kapsamları müşterilerimizin isteğine göre olacak hem de fiyatı daha uygun olacak. Müşterilerimizin avantajına olacak bir hizmet.”

Çulha, işletme, araç, finansal, sorumluluk, hayat, mühendislik, sağlık, nakliyat ve gayrimenkul sigortaları için brokerlik hizmeti vereceklerini belirterek, “Bize gelen müşterilerimize bu sigortalardan hangisini yaptırmak istiyorsa, en uygununu bulacak ve işlemi yapacağız. Sigorta yaptıracak vatandaşlarımızı büromuza bekliyoruz” diye konuştu.

#

SENDE YORUM YAZ