HaberMatik V3.2

logo

Ali Ülkü aday adaylığını açıkladı

Ali Ülkü aday adaylığını açıkladı

Ören Belediyesi Eski Başkanı Ali Ülkü, CHP Anamur Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Ülkü, ilçe yönetimi, aday adayları ve partililerin katılımıyla parti binasında düzenlediği toplantıda, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Siyasi hayatım boyunca Anamur’un 56 mahallesinde, Toroslardaki 21 yaylamızda izim vardır. Ayrıca da sözüm vardır. Uçarı muhtarım, Beşkuyu yaylasına tankerlerle su taşıdığınızı biliyorum. Biz göreve gelince bu sorunu çözeceğiz, artık yaylalara tankerlerle su taşımayacaksınız. İlköğretim öğrencilerine sözüm var, Çanakkale Şehitliği’ni, Anıtkabir’i görmeyen bir tane öğrencimiz kalmayacak.

Önümüzde kısa bir süre kaldı. Aday adayı arkadaşlarım da burada. Kendi içimizde geçmişteki sıkıntıları atarak, kim aday olursa olsun çalışacağız. Ben Ali Ülkü olarak o bayrağı belediyeye dikme zamanının geldiğini söylüyorum ve kanımın son damlasına kadar çalışacağım.

Genel iktidara susadığımız gibi yerel iktidara da susadık. İnanın, yerel iktidar avuçlarımızın içinde. O binada oturan arkadaş hata yapmaya devam ediyor. Keşke muhalefet partileri yukarıda anlaşabilseydi, geç kalınmış da değil. Ama burada yerel iktidar için muhalefet partilerinin ilçe yönetimleri ve seçmenleriyle tabanda bulacağımıza inanıyorum.  Üyelerimizin önüne sandığın koyulmasını ve adayın oradan çıkmasını istiyoruz. Çıkan sonuca göre tabanımızla bütünlük içinde çalışacağımıza söz veriyoruz.”

#

SENDE YORUM YAZ