HaberMatik V3.2

logo

AK Parti’den MHP’ye ziyaret

AK Parti’den MHP’ye ziyaret

AK Parti ilçe başkanı M. Feyzullah Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve teşkilat mensupları, MHP Anamur ilçe başkanlığını ziyaret ettiler.

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe binasında gerçekleşen ziyarette karşılıklı birlik ve beraberlik mesajları verildi.

MHP İlçe başkanı Adnan Gübbük ve Parti yöneticileri tarafının ağırlanan AK Parti heyeti, Cumhur İttifakı ile girilecek seçimlerde uyumlu bir şekilde çalışma yapılmasıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Anamur İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz, Cumhur İttifakının bir parçası MHP’ye ve tüm parti gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hepimizin derdi memleket derdiydi. Ülkemiz çok önemli bir eşikten geçerken el birliği ile bu süreci atlatmış olduk dedi.

Seçim süreci başladı, birlikte gece gündüz demeden seçim çalışmalarına başlayacağız. Gönüllerimiz bir. Basit bir siyasi çıkar, siyasi kaygı amacıyla bir araya gelmiş partiler değiliz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin bir araya gelmesindeki sebep, devletin bekası, milletin bekası için. Bizde inşallah bu birlikteliğe leke getirecek hiçbir harekette bulunmayacağız.” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Adnan Gübbük ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizim için en önce birlik ve beraberlik gelmektedir. Genel Başkanımız her zaman Cumhur İttifakını olağanüstü önemsiyor. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli nerdeyse bizde oradayız” ifadelerini kullandı.

#

SENDE YORUM YAZ