HaberMatik V3.2

logo

AK Parti’de istişare toplantısı

AK Parti’de istişare toplantısı

AK Parti Anamur İlçe Başkanlığı’nda aday adayları ve ilçe yönetiminin katılımıyla istişare toplantısı düzenlendi.
AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, Anamur’u ak belediyecilikle tanıştırmak istediklerini belirterek, “Burada hizmet verebilmek için memleketimizi, insanımızı sevmemiz aşık olmamız lazım. Bizim aday adaylarımız bu aşkla yola çıktılar ve Anamur’a güzel hizmetler getireceğimize inanıyorum” dedi.
Pazar günü yapılacak temayül yoklamasının aday belirleme kriterlerinden sadece bir tanesi olduğunu ifade eden Yılmaz, “Sahada ve telefon mesajı yoluyla da anketler yapılacak. Genel Merkez’deki ilgili birimler de çalışmalar yapıyorlar. Tüm çalışmalar harmanlanarak aday belirlenecek. Birbirinden değerli aday adaylarımız var. Aday kim olursa birlik beraberlik içerisinde çalışarak başarılı olmayı hedefliyoruz” diye konuştu.
Yılmaz, kendisinin aday adayı olup olmadığına dair soruya da “Ben aday adaylığı niyetimi sözlü olarak il başkanlığımıza ilettim. 3 Aralık’a kadar bu çalışmanın süreceği bize bildirildi. Takdir edilirse görevimden istifa ederek adaylık değerlindirme sürecine dahil olacağım. Bana ‘Sen nöbete devam edeceksin. Sana burada ihtiyacımız var’ denirse bulunduğum pozisyonda davamıza itaat edeceğim ve gayretimi ortaya koyacağım. Ortak hedefimiz 1Nisan’da mutlu sona ulaşmak” diye cevap verdi.
Toplantıda, söz alan aday adayları da birlik beraberlik mesajları verdiler ve soruları yanıtladılar.
Daha sonra toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ