HaberMatik V3.2

logo

 AK Parti A. Adayı Dr. Fatih Dölek Aydıncık ve Bozyazı Muhtarlarını Ağırladı

 AK Parti A. Adayı Dr. Fatih Dölek Aydıncık ve Bozyazı Muhtarlarını Ağırladı

ANAMUR GÜNDEM HABER MERKEZİ: Mersin Şehir Hastanesi’nin başarılı doktoru Fatih Dölek, Aydıncık ve Bozyazı mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. AK Parti, Mersin Milletvekilliği A. Adaylığı açıklamasını yapmasının ardından çalışmalarına başlayan Dr. Fatih Dölek,  Mersinden yola çıkarak ilk olarak Aydıncık muhtarları ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Daha sonra Aydıncık AK Parti ilçe başkanı Yüksel Vatan’ı da ziyaret etti.

Buradan Bozyazı’da sabah kahvaltısında Bozyazı mahalle muhtarları ile bir araya gelen Dr. Dölek, “Bozyazı muhtarları ile sabah kahvaltısında buluştu. Ardından Bozyazı engelliler derneğini ziyarette bulundu.

Dr. Fatih Dölek, ziyaretleri ile ilgili yaptığı açıklamalarda, “Sağ olsun Aydıncık ve Bozyazılı muhtarlarımız desteklerini iletti. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum”  Her iki ilçemizde organize ettiğimiz kaynaşma, dayanışma ve tanışma toplantılarımızda, İlk olarak Aydıncık ile ilgili çeşitli konularda istişarelerde bulunduk. Projelerimizi ayrıntıları ile kendilerine anlattım. Sabah kahvaltısında ise Bozyazı muhtarlarını ağırlamaktan onlarla birlikte olmaktan mutlu oldum. Her iki bölgemizde muhataralarımızla İstişarelerde bulunduk. Projelerimizi ayrıntıları ile kendilerine anlattım. Çok sayıda muhtarımızın katıldığı toplantımız gerçek anlamda verimli bir oldu. Katılım gösteren tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ