HaberMatik V3.2

logo

Ahmet Şeref Gümüş, güven tazeledi

Ahmet Şeref Gümüş, güven tazeledi

Anamur Bozyazı Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, oda seçiminde tekrar seçilerek güven tazeledi.

Anamur Belediyesi salonunda gerçekleştirilen seçimde tek aday olan Gümüş, 81 mahalle delegesinden 77’sinin oyunu alarak güven tazeledi.

Gümüş yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Meclisimiz ve Yönetimimizle beraber şahsımı Anamur Bozyazı Ziraat Odası Başkanlığına layık görerek 3. defa onurlandıran tüm yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim. Ayrıca, genel kurulumuzda bizleri yalnız bırakmayan tüm Siyasi parti temsilcilerine, Sivil toplum örgütlerine, muhtarlarımıza, her zaman odamızın ve çiftçimizin yanında yer alarak bizlere ses olan Basınımızın güzide temsilcilerine, Anamur Bozyazı Ziraat Odası personelimize, genel kurulumuzun  güvenliğini sağlayan gurur ve onur  kaynağımız Emniyet görevlilerimize, seçimimizi koordine eden Anamur Seçim kurulumuzun kıymetli görevlilerine, seçim organizasyonunun sağlanması için Anamur Belediyesi meclis salonunu bizlere tahsis eden Anamur Belediye Başkanımız  sayın Hidayet Kılınç’a, ikramlarımızda görev alarak hizmette kusur etmeyen Anamur  Belediyesinin değerli personellerine teşekkürü borç biliyorum. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da daime çiftçilerimizin yanında olmaya, onların sorunlarının çözümü için çalışmaya devam edeceğiz.”

Gümüş’ün listesi şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Ahmet Şeref Gümüş, Ayhan Temel, Durmuş Ali Çevik, Ahmet Cihankar, Kemal Aydın, Hüseyin Kurt, Özkan Emen.

MECLİS ASİL ÜYELERİ

Ahmet Şeref Gümüş, Adem Çevik, Durmuş Ali Çelik, Ayhan Temel, Ali Öztürk, Ali Bobuş Yayla, Ahmet Cihankar, Mevlüt Yılmaz, Metin Suay, Mustafa Alataş, Ali Uysal, Mehmet Nehir, Mehmet Düzün, Kamil Adil, Hüseyin Kurt, Ali Çulha, Yakup Rüzgar, Özkan Emen, Kemal Aydın, Serdar Garip Yeşil, Hasan Erdal.

#

SENDE YORUM YAZ