HaberMatik V3.2

logo

Ahmet ÖZDEMİR Başkan güven tazeledi

Ahmet ÖZDEMİR Başkan  güven tazeledi

Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulunda mevcut Başkan Ahmet Özdemir el kaldırılarak yapılan seçimde açık ara fark attı ve güven tazeleyerek tekrar Başkan seçildi.

Anamur Belediyesi Yıldız Düğün salonunda düzenlenen Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kuruluna Siyasi Parti İlçe Başkanları, Muhtarlar, Oda Başkanları, STK Temsilcileri ile Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Üyeleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından yapılan genel kurulun açık oylama mı kapalı oylama mı yapılması esnaflara soruldu. Esnafların çoğunluğu oylamanın açık yapılmasını talep ederek gündem maddelerinin okunması ve oylanmasının ardından seçimlere geçildi.

MEVCUT BAŞKAN ÖZDEMİR GÜVEN TAZELEDİ

Kooperatif ortaklarının çoğunluğunun talebi ile gerçekleştirilen açık oylama sonucunda mevcut Başkan Ahmet ÖZDEMİR güven tazeleyerek yeniden Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı oldu. Seçim sonu Başkan olan Ahmet Özdemir yaptığı teşekkür konuşmasında “Sevgili ortaklarım.  Değerli Esnaflarımız Dün neysek, bugünde aynıyız.  Beni çok duygulandırdınız. Biz sizlerle her daim varız her daim beraberiz. Ben sizlerle var oldum. Siz bana bu yetkiyi verdikçe her türlü göreve devam edeceğim. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ