HaberMatik V3.2

logo

ADAY OĞUZ; “  EKİBİMİZLE BİRLİKTE SÜRÜNCEMEDE OLAN İKİ DEV PROJEYİ’DE HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

ADAY OĞUZ; “  EKİBİMİZLE BİRLİKTE SÜRÜNCEMEDE OLAN İKİ DEV PROJEYİ’DE HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

 Anamur Ticaret ve Sanayi Odası başkan Adayı Ertuğrul Oğuz  geri sayımın başladığı  oda seçimine  sayılı günler kala gece gündüz hem ziyaretlerine devam ediyor öte yandan seçildiği takdirde  gerçekleştireceği projelerle ilgilide  alt yapı çalışmalarına devam ediyor.

Konu ile ilgili gazetemiz Anamur Gündem yaptığı yazılı basın açıklamasında Ertuğrul Oğuz  Sürüncemede kalan 2  dev projeyi de  hayata geçireceğiz dedi.

Oğuz’un  Açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası başkan Adayı Ertuğrul Oğuz ve ekibinden Anamur ve Bozyazı için sürüncemede kalan 2 dev proje ile ilgili önemli açıklama…

Anamur ilçesi Kalınören Mahallesi ve Bozyazı ilçesi Doğancılar Mahallesinde iki büyük arazi Toptancı Hal yapım yeri olarak devletin imar kayıtlarına girmiştir. Yapacağımız girişimlerle Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlık yetkilileri ile gerekli koordinasyonu sağlayarak sürüncemede kalan iki dev projenin hayata geçirilmesi sağlayacağız. Böylece Anamur ve Bozyazı ilçelerimizin Tarımsal Ticaretlerine ve bölgenin ekonomik olarak kalkınmasına katkı sağlayacağız.

#

SENDE YORUM YAZ