HaberMatik V3.2

logo

Dr. Fatih Dölek hız kesmiyor

Dr. Fatih Dölek hız kesmiyor

Dr. Fatih Dölek hız kesmiyor

Mersin’de siyaset sahnesine çıkan ilk isim olarak tüm dikkatleri üzerine çeken AK Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı Dr. Fatih Dölek, Mersin’i karış karış gezerek seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Son olarak Silifke ve Mut’ta bir dizi ziyaretlerde bulunan Dr. Dölek, gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanıyor.

Samimi ve içten söylemleriyle adeta gönülleri fetheden Dr. Fatih Dölek, meclise gitmesi halinde hayata geçirme sözü verdiği onlarca projeyi seçmenlere bir bir anlatıyor.

Silifke Huzurevi ziyareti sırasında yaşlılar ile bir araya gelen Dr. Dölek, özellikle sağlık alanında önemli çalışmaların altına imza atacaklarını yineledi.

Mut ziyaretinde de esnaf ve vatandaşların sorunlarını ve dertlerini dinleyerek notlar alan Dr. Fatih Dölek, Türkiye genelindeki 10 milyon engelli ile birlikte hastaların ve tüm Mersinliler’in umudu olmak için meclise gitmek istediğini, bunun için Mersinli seçmenin desteğine ihtiyacı olduğunu söyledi.

“Allah’ın izniyle aday gösterilir ve seçilirsem verdiğim her sözün arkasında duracağım” diyerek iddiasını bir kez daha ortaya koyan Dr. Fatih Dölek, vatandaşların gösterdiği yoğun ilgiden dolayı son derece memnun olduğunu sözlerine ekledi.

Seçim çalışmalarında hız kesmeyen AK Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı Dr. Fatih Dölek, 3 Şubat Cuma günü saat 14.00’de Mut muhtarlarıyla bir araya gelecek.

#

SENDE YORUM YAZ