logo

Yılmaz İnşaat projelerine hız verdi

Yılmaz İnşaat projelerine hız verdi

Anamur’da sektöründe öncü kuruluş olan Yılmaz İnşaat, yeni projeleriyle dikkat çekiyor.

İnşaat sektöründe pandemi nedeniyle yaşanan durgunluk yerini hareketlenmeye bırakırken Anamur’da sektörün önde gelen kuruluşlarından Yılmaz İnşaat yeni projelerini hayata geçirmeye başladı.

Yılmaz İnşaat sahibi Nurettin Yılmaz, 2010 yılından bu yana Anamur’da birçok proje gerçekleştirdiklerini belirterek, “Pandemide inşaat sektörü zorluklar yaşadı. Ancak bu günlerde hareketlilik başladı. Biz de hazırladığımız projeleri hayata geçiriyoruz. Önümüzdeki dönemde Anamur’da güvenli, görsellik bakımından dikkat çekici ve konforlu daireleri vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgi veren Yılmaz, şunları söyledi:

“Çevre yolunda 24 dairelik bir projeye başlıyoruz. Bu projede 4+1 değerindeki bir daireyi geniş ve ferah olması için 3+1 olarak yapıyoruz.

İskele’de Jet Migros arkasında gerçekleştireceğimiz projede ise 12 adet 2+1 daire inşa edeceğiz.

Diğer bir projeyi ise Bingen Parkı karşısında gerçekleştireceğiz. Cerenler mevkisine dönüş yolu üzerinde gerçekleştireceğimiz bu proje kapsamında 12 adet 2+1 daire yapacağız. Bu daireler 100 metrekare olacak.”

Gerçekleştirecekleri projelerinde konutların depreme dayanıklı olacağını ifade eden Yılmaz, “Binanın dayanıklılığı ve güvenliği bizim en hassas olduğumuz konudur. Bu konuda yasal sorumluluğumuz harfiyen yerine getiriyoruz. Binalarda bölgemizin ihtiyacına göre yalıtım yapıyor ve görsellik açısından da dikkat çekecek şekilde dış cephesini yapıyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına uygun konutları üreterek ilçemize hizmet vermeyi sürdürüyoruz” dedi.

Yılmaz, konut inşası yanı sıra villa yapım ve taahhüt işlerini de sürdürdüklerini sözlerine ekledi.

Yılmaz İnşaat’ın merkez ofisi İskele Mahallesi Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi A Blok No:9A/13 adresinde hizmet veriyor.

Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ