logo

Vatandaşların uğrak yeri Emek Pide Fırını

Vatandaşların uğrak yeri Emek Pide Fırını

Anamur’da geçtiğimiz yıl mart ayından bu yana vatandaşların hizmetinde olan Emek Pide Fırını, farklı lezzetleriyle vatandaşların uğrak yeri haline geldi.

İlçedeki tantuniciler, dürümcüler ve kebapçılara sağladığı pide ekmeklerin yanı sıra müşterileri için de birbirinden lezzetli pide ve lahmacun çeşitleri servisi bulunan işyerinin işletmecilerinden Murat Ölmez, “İlçemizin geneline hitap ediyoruz. Gördüğümüz ilgiden memnunuz. Müşterilerimiz ürünlerimizi beğeniyle tüketiyoruz” dedi.

Günün her saatinde sıcak pide satışı yaptıklarını ifade eden Murat Ölmez, “Sürekli sıcak pide satışımız var. Müşterilerimize taze taze pideler yapıyoruz. Sabah, öğle, akşam ne zaman isterlerse sıcak pide alma imkanları var. Ayrıca katmer ve lavaş gibi değişik ekmek çeşitlerini de yapıyoruz. Kaliteli unlar kullanıyoruz. Unun kalitesi ekmeğin kalitesi için önemlidir” diye konuştu.

Murat Ölmez, Mahmut Kasan, Muhammet Şahin Erdemci ve Ömer Erdemci tarafından işletilen pide fırınının ikinci şubesi ise İlçe Jandarma Komutanlığı karşısında açıldı.

Murat Ölmez, o bölgeden gelen vatandaşların daha hızlı hizmet alabilmeleri için ikinci şubeyi açtıklarını ifade ederek, “Hem burası biraz rahatladı. Hem de o bölgedeki müşterilerimizin daha hızlı hizmet almalarını sağlamış olduk. Müşterilerimiz yeni şubemizde buradaki ürünlerin tamamını bulabilecekler” şeklinde konuştu.

 Emek Pide Fırını, vatandaşlara sunduğu kaliteli ve taze ürünlerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ