logo

MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN GENÇLER

MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN GENÇLER

Anamur’un sevilen ailelerinden Güldane ve Hüseyin çiftinin yakışıklı oğlu ve aynı zamanda Esnaf olarak hizmet veren Nadir Şevik Çarıklar mahallesinin saygın ailelerinden Selbinaz ve Nazmi çiftinin güler yüzlü kızı Seher Yılmaz ile bugün Anamur Belediye Nikah salonunda Nikah Memuru Emine Solak’ın kıydığı Nikah şahitliklerini  Saadet Çetinsa ve Nafiye Bölükbaşının  yaptığı nikah   töreninde Yılmaz ve Şevik aileleri  yakınları ve dostları  genç çiftleri  bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Pandemi nedeniyle uzun bir süre ertelenen merasimler normalleşmenin ardından evlilik hayali kuran çiftlerden biri olan Seher & Nadir çifti bu fırsatı kaçırmayarak ilk fırsatlarında nikah randevusunu alarak nikahlarını kıymanın mutluluğunu yaşadılar.

Genç çiftler;”Sonunda normalleşmeyle birlikte nikahımızı kıydık ve önümüzdeki ay inşallah düğünümüzü de gerçekleştireceğiz. Uzun bir beklemeden sonra muradımıza kavuştuk resmi olarak nikahımızı yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz dediler.”İnşallah bundan sonraki dönemde düğünümüzü de Eylül ayında yapmayı düşünüyoruz. Bu süreçte de virüs daha da biter ve iyi bir düğün yaparız’ ifadelerini kullandılar. “Biz uzun bur süredir bu günü bekliyorduk. Tam bir yıl oldu ve bugün çok heyecanlıyız. Nikahımıza katılan herkese teşekkür ederiz dediler.

Kıyılan nikahın ardından katılan konuklara tatlı ikramı yapan genç çiftler bugünün anısına yakın dostları ve aileleri ile çektirdikleri hatıra fotoğrafının ardından salondan ayrıldılar. Bizde Anamur Gündem Gazetesi ailesi olarak genç çiftlerimize hayırlı olsun der Mutluluklarının daim olmasını temenni ederiz.

#

SENDE YORUM YAZ