logo

MESO Başkanı Dinç er’den Anamur Esnaf Odasına hayırlı olsun ziyareti

MESO Başkanı Dinç er’den Anamur Esnaf Odasına hayırlı olsun ziyareti

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti yaptı.

 Oda başkanlığını geçtiğimiz döneme kadar yürüten  Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin’in de birlikte olduğu ziyarette Başkanı Talat Dinçer, esnaf teşkilatını büyütmek, sorunlarına ortak çareler üretmek üzere dayanışma ruhu ile yıllardır omuz omuza verdikleri mücadeleyi birlik beraberlik içerisinde arttırarak devam ettireceklerini söyledi.
Belediye Başkan Yardımcısı  ve bir önceki dönem  Oda  Başkanı  Ahmet Çetin de,Birlik Başkanı  Talat  Dinçer ile  her zaman koordinasyon içine  olduklarını  ve uyum içinde  çalıştıklarını belirterek, ziyaretleri nedeniyle  teşekkür  etti.
Esnaf ve  Sanatkarlar Odası  Başkanı Özkan Poçulu  ise,”Dört dönem Odamızın Başkanlığını  yapan Ahmet Çetin  Başkanımın  tecrübelerinden yararlanıyoruz. MESOB Başkanımız Talat Dinçer ziyaretleri ile bizleri  onurlandırdı. Kendilerine teşekkür ederim” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ