logo

Kılınç: “Aday adayıyım”

Kılınç: “Aday adayıyım”

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Anamur’a hizmetlerini sürdürmek için gelecek yerel seçimde partisinden aday adayı olacağını açıkladı.

Kılınç, basın mensuplarıyla gerçekleştirdiği sohbette önümüzdeki yerel seçimde yeniden aday olmayı düşündüğünü ifade ederek, “Aslında çok erken yanıt veriyorum. Bu teşkilatla birlikte verilmesi gereken bir karar. Ancak ben Anamur’a olan hizmet aşkımdan dolayı yeniden aday olmayı düşünüyorum. Anamur’a daha yapacağımız çok hizmetler var bu duygu ve düşünce ile Anamur için önümüzdeki seçimde aday adayıyım” dedi.

Görevi sürecinde Anamur’un eksiklerini tespit ettiğini, çözümü için harekete geçtiğini ifade eden Kılınç, “Geçirdiğimiz bu 2 buçuk yıl süresince tüm çalışmalarımızı kenti geliştirmeye, güzelleştirme ve birleştirmeye yönelik yaptık. 2 yıllık süreçte mutlaka eksikliklerimiz olmuştur. Bu eksiklikleri gidermek için de gayret gösteriyoruz. Anamur’da yapılacak çok iş olduğunu görüyorum ve bunları hayata geçirmek için aday adayıyım” şeklinde konuştu.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ