logo

KILIÇ TARIM STANDI İLGİ ODAĞI OLDU

KILIÇ TARIM STANDI İLGİ ODAĞI OLDU

www.anamurgundem.com.tr006Bu yıl 2.si düzenlen 2. Anamur Tarım ve Gıda Fuarı’nda birincisinde olduğu gibi ikincisin dede yerini alan ve aylar  öncesinden hazırlıklarına başlayan Kılıç Tarım L.T.D. Ş.T.İ.  Fuar alanının girişinde açtığı görkemli standı ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Fuar açılışı öncesi son hazırlıklarını tamamlayan Kılıç Tarım yetkilileri   açtığı görkemli standında fuarın açılması ile birlikte ziyaretçilerin akınına uğradı. Gelen ziyaretçilere Kılıç  Tarım Şirketinin kendi fabrikasından elde edilen Muz, Çilek, Elma, ve diğer tarım ürünlerinin ikramının yapıldığı stant ilk gününde binlerce kişiyi ağırladı.

BAŞKAN KOCAMAZ VE TÜRE’DE KILIÇ TARIM STANTINI GEZDİ

Fuarın açılışı için ilçede bulunan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, MHP Mersin Milletvekili 4. sıra adayı Ali Yücelen ve diğer Milletvekili Adaylarıda Stanttı  ziyaret etti . Şirket sahibi Ali Haydar Kılıç’tan Tarım ile ilgili bilgi aldılar çay içtiler sohbet ettiler.

KILIÇ TARIM YÖNETİM KURULU BAŞKANI HAYDAR KILIÇ FUARLA İLGİLİ BİLGİ VERDİ

Yaklaşık 100 firmanın katıldığı fuar ile ilgili bilgiler veren işletme sahibi Haydar Kılıç konuşmasında, “Bu yıl 2.si düzenlenen 2. Anamur Tarım ve Gıda Fuarı’nın İlçenin ve bölgenin üretim potansiyelinin gerek yerelde gerekse ulusal ve uluslararası piyasada tanınırlığını artıran bir fuar olduğu söyledi. Kılıç, “Anamur çiftçisini yeni tedarikçilerle buluşturan 2. Anamur Tarım ve Gıda Fuarı Anamur’a hayır olsun “Dedi. Kılıç sözlerinin devamında şu ifadelere yer verdi.

 VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN –> 

www.anamurgundem.com.tr015 www.anamurgundem.com.tr016 www.anamurgundem.com.tr001 www.anamurgundem.com.tr002 www.anamurgundem.com.tr003 www.anamurgundem.com.tr004 www.anamurgundem.com.tr005 www.anamurgundem.com.tr006 www.anamurgundem.com.tr007 www.anamurgundem.com.tr008 www.anamurgundem.com.tr009 www.anamurgundem.com.tr010 www.anamurgundem.com.tr011 www.anamurgundem.com.tr012 www.anamurgundem.com.tr013 www.anamurgundem.com.tr014

 

#

SENDE YORUM YAZ