logo

KAŞ TOUR VE ÜNLÜSELEK ANAMUR’U 25.EMİT FUARINDA TANITTI

KAŞ TOUR VE ÜNLÜSELEK ANAMUR’U 25.EMİT FUARINDA TANITTI

 Bu yıl 25. ‘si İstanbul’da düzenlenen EMİTT Turizm fuarında Anamur’u temsilen fuara katılan Anamur Kaş Tour,  firma sahibi Hüseyin Kaş ve Ünlüselek Hotel işletme sahibi Uzay Ünlüselek   Anamur’u tanıttı.

25. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Seyahat Fuarı EMITT İstanbul’da düzenlediği fuara elleri dolu dolu giden Anamur’u temsilen katılan Kaş ve Ünlüselek Anamur’un  doğal  dokusu, kültürel miraslarının ve   doğa güzelliklerinin  yer aldığı  broşürleri ziyaretçilere verip, Uzay  fuara katılanlara Anamur’la ilgili  bilgi verdiler.

Fuara ÇUKTOB Üyesi  olan Ünlüselek  Turizm Tesisleri  adına  stant açan, Uzay Ünlüselek, “Üyesi  olduğumuz ÇUKTOB çatısı  altında güzel bir stant açtık. Bölgemizin ve  tesislerimizin tanıtımını yaptık. Oldukça ilgi gördük ve yoğun bir fuar dönemi geçirdik. İki yıldan bu yana iyi gitmeyen turizmin, 2022 yılı itibarı ile iyi geçeceğini umuyorum.
“Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarındaki standımızı, Belarus Büyükelçisi ve Meclis Başkanı da ziyaret etti.
Kendilerine içinde Anamur’a özgü  materyallerin olduğu  özel bir çanta  hazırladım, kendilerine  armağan ederek, Anamur’a davet  ettim. Ayrıca  verilen  seminerlere  mümkün olduğunca   katılmaya çalıştım. Mesleğim  adına  doyurucu  bilgiler  aldım.” Dedi.

Kaş Tour Anamur Turizm işletme sahibi Hüseyin Kaşta fuar konusunda, “ Anamur’u tanıtma imkanını bulduğumuz

Bu yıl 25. ‘si düzenlenen EMİTT fuarına katılarak İlçemiz Anamur’un Tarihi ve Turizm güzelliklerini katılımcılara bire bir izah ederek elimizde bulunan tanıtım broşürlerimizi takdim ederek her konuda tanıtma fırsatı bulduk. Standımıza yoğun ilginin olması bizleri memnun etti fuar boyunca Anamur’umuzu tanıtımına ağırlık verdik bizleri ziyaret eden katılımcılar Anamur’u çok sevdiklerini her yıl geldiklerini denizi kumu sahili turizme uygun bir bölge olduğunu söylemeleri bizler morla ve motivasyon oldu.  Kaş Tour firması olarak Anamur’umuzu her türlü platformda tanıtmaya Turizmini geliştirmeye devam edeceğiz”Dedi.

#

SENDE YORUM YAZ