logo

CHP HEYETİ YANGIN BÖLGESİNE TESLİMATI YAPTI

CHP HEYETİ YANGIN BÖLGESİNE TESLİMATI YAPTI

Anamur Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Durmuş Deniz’in öncülüğünde kadın kolları başkanı Medine Tunç, ve yönetimi Gençlik Kolları Başkanı Nail Ünlü’nünde yer aldığı ziyarette yangından etkilenen vatandaşlara yönelik başlatılan yardım kampanyasında Anamur’dan toplanan yardımlar Aydıncık bölgesindeki vatandaşlara ulaştı.

Hazırlanan yardımları ulaştırmak üzere bölgeye giden İlçe başkanı Durmuş Deniz ve beraberindeki heyet Aydıncık İlçe Başkanı Abdullah Servili ve Gençlik Kolları Başkanı Salih Seçkin Yıldırım ‘a geçmiş olsun ziyaretinde bulunduktan sonra yardımları vatandaşlara ulaştırdılar.

 İlçe Başkanı Durmuş Deniz konu ile ilgili olarak; Öncelikle duyarlı Anamur halkımızın yardımları ile toplanan her türlü ihtiyaç malzemelerinden dolayı Anamur’a bir kez daha teşekkür ediyorum. Kadın kolları başkanımız Medine Tunç ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanımız Nail Ünlü’ ve yönetimine bu duyarlıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Anamur CHP yönetimi olarak yangının çıktığı ilk günden bu güne kadar gece gündüz iletişimde olarak Aydıncık bölgemize yapmamız gereken ne ise onu gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Anamur’da CHP İlçe teşkilatı olarak başlattığımız kampanyamıza yardımsever Anamur halkımız  dostlarımız sayesinde  toplanan yardımlarımızın teslimatı için buradayız .Anamur halkımızın yangından zarar gören vatandaşlarımız için hazırladığı yardım paketlerini teslim ettik. Bir kez daha Aydıncık halkımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor yaraların en kısa sürede sarılmasını temenni ediyorum”Dedi.

#

SENDE YORUM YAZ