logo

Burkan’la Gündem başlıyor

Burkan’la Gündem başlıyor

Anamur’da yayın yapan bölgenin tek radyosu Radyo Gözde FM’de Anamur Gündem Gazetesi sponsorluğunda yeni bir program başlıyor.

89.6 karasal yayın frekansı ve www.radyogozdefm.com internet adresinden yayın yapan radyoda, gazetemizin sponsorluğunda hafta içi her gün saat 15.00 – 16.00 arasında Burkan’la Gündem programı dinleyiciyle buluşacak.

Radyo Gözde FM’in sevilen sunucusu Burkan’ın sunumuyla dinleyiciyle buluşacak interaktif programda hareketli müziklerin yanı sıra ödüllü yarışma da yapılacak.

Canlı yayını facebook’ta Ayhan Reis’in https://www.facebook.com/ayhan.reis3 sayfasından takip edip en çok kalp atan dinleyiciler arasında Cuma günleri yapılacak çekilişte bir kişi ödül kazanacak. Çekilişi kazanan talihli Anamur Gündem’in gazete ve internet sitesinde bir haftalık ücretsiz reklam kazanacak. Ayrıca her 5’inci haftada yapılacak diğer bir yarışmayla en çok kalp atan bir kişiye ücretsiz bir yıllık gazete aboneliği hediye edilecek.

Anamur’un yanı sıra Bozyazı, Aydıncık ve KKTC’de de yayını dinlenen Raydo Gözde FM ile Anamur Gündem Gazetesi’nin başlattığı işbirliği, hem dinleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatacak hem de hediye kazanma fırsatı sunacak.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ