logo

Bulut: ‘Belediyede yıldırma politikası uygulanıyor’

Bulut: ‘Belediyede yıldırma politikası uygulanıyor’

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut, belediyede yıldırma politikası uygulandığını belirterek, haksızlıklar karşısında sessiz kalmayacaklarını bildirdi.
Bulut, yaptığı yazılı açıklamada, şunları kaydetti:
“Anamur Belediyesinde yıldırma politikası hız kesmeden devam ediyor.
Göreve gelir gelmez geçmiş on yılda kendilerine verilen görevleri yapmaktan başka suçları olmayan ve sadece kurumsallığın gereği mevcut Belediye Başkanının çalışma ve projelerine destek veren çalışanların görev yerlerinde değişiklik yapılmış ve kadın çalışanlar ücra yerlerde temizlik görevlisi yapılmıştı. Anamur halkının tepkisi üzerine geri adım atarak uygulama durdurulmuştur.
Büyükşehir Belediye Meclisinde yaptığı konuşmada Büyükşehir Belediyesini yer değişikliği yaptığı için partizanlıkla suçlayan Başkan Hidayet Kılıç bu kez İYİ PARTİ Gençlik Kolları Başkanı Fatih Hakan Akçoru’yu hiçbir geçerli hukuki gerekçe olmaksızın işten çıkararak kendisiyle ters düşmüştür.
Anamur Belediyesinde hukuk tanımazlık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Gürel’in Zabıta Müdür Yardımcılığı görevine atanmasıyla zirve yapmıştır. Anamur halkının kendisine verdiği yetkiyi sınırsız zannedenler haksızlıklar karşısında sessiz kalacağımızı zannetmesinler. İYİ PARTİ, TBMM’de olduğu gibi yerelde de haksızlıkların karşısında, mazlumun yanında her daim dimdik durmaya devam edecektir.
Geçmişte FETÖ’nün yaptığı kıyımlar konusunda vatansever insanları dikkate almayanların Ülkeyi ne duruma getirdiğine hep birlikte şahit olduk. Benzer kıyımların ve hukuk tanımaz tutum ve davranışlara Anamur Belediyesinde de şahit olmak maalesef bize o günleri hatırlatmaktadır.
İYİ PARTİ Anamur İlçe Teşkilatı olarak Anamur Belediyesinin halkın yararına çalışmalarında yanında olacağımızı, yasal olmayan her türlü uygulamalarda ise uyarmayı, vatandaşlarımız adına bir görev sayar ve takipçisi olacağımızı kamuoyuna ilan ediyoruz.
Ayrıca yetkilileri Göreve ve duyarlı vatansever Anamur halkını da yasal olmayan bu uygulamalara karşı durmaya davet ediyoruz.”

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ

#

Bulut: ‘Belediyede yıldırma politikası uygulanıyor’” için 1 yorum

  1. erdal : diyor ki:

    hepiniz aynı teranesiniz sanki b.şehirde yıldırma politikası yok aynı şeyleri onlar da yapıyor ama kim konuşsa sanırsın melek